Ako d├ívkovo odin┼ítalova┼ą aplik├ície pre Android

Ako d├ívkovo odin┼ítalova┼ą aplik├ície pre Android 1

Ak ste v├í┼íniv├Żm pou┼ż├şvate─żom syst├ęmu Android, m├┤┼żete ma┼ą v telef├│ne nain┼ítalovan├Żch ve─ża aplik├íci├ş. V├Żsledkom je nevyhnutnos┼ą nedostatku ├║lo┼żn├ęho priestoru, najm├Ą pre telef├│n s malou pam├Ą┼ąou.

M├┤┼żete ma┼ą jednu alebo dve aplik├ície, ktor├ę pravidelne pou┼ż├şvate. Tieto aplik├ície niekedy zobrazuj├║ reklamy z in├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím vyhovuj├║. Najprv s├║ tieto nov├ę aplik├ície popul├írne, ihne─Ć si ich stiahnete a nain┼ítalujete. ─îo sa stane s t├Żmito aplik├íciami? Pou┼żili by ste ich ─Źasto?

Nie je prekvapuj├║ce, ┼że tieto nov├ę aplik├ície pou┼ż├şvate iba raz predt├Żm, ako sa rozhodnete ich ignorova┼ą alebo, e┼íte hor┼íie, ste ich nepou┼żili. M├┤┼żete ma┼ą desiatky t├Żchto aplik├íci├ş. ─îo s t├Żm m├┤┼żete urobi┼ą? Odin┼ítalova┼ą tieto aplik├ície jeden po druhom?

Na┼í┼ąastie nemus├şte robi┼ą nie─Źo tak├ę nudn├ęho. Niektor├ę skvel├ę aplik├ície z Obchodu Play v├ím umo┼ż┼łuj├║ odin┼ítalova┼ą viacero aplik├íci├ş s├║─Źasne, in├ę to naz├Żvaj├║ D├ívkov├ę odin┼ítalovanie, Tu je zoznam nieko─żk├Żch ─żahko pou┼żite─żn├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím to umo┼ż┼łuj├║. V┼íetky ni┼ż┼íie uveden├ę aplik├ície s├║ bezplatn├ę.

1, Jednoduch├ę odin┼ítalovanie aplik├ície

Jednoduch├Ż odin┼ítala─Źn├Ż program je pravdepodobne jedn├Żm z najjednoduch┼í├şch sp├┤sobov pou┼żitia. Ak chcete pou┼ż├şva┼ą t├║to aplik├íciu, nemus├şte robi┼ą ni─Ź zlo┼żit├ę, napr├şklad root telef├│n. Po in┼ítal├ícii a spusten├ş aplik├ície sa automaticky zobrazia v┼íetky aplik├ície v abecednom porad├ş. Aplik├ície m├┤┼żete usporiada┼ą pod─ża n├ízvu, ve─żkosti alebo d├ítumu in┼ítal├ície vzostupne alebo zostupne.

─żahk├Ż odin┼ítala─Źn├Ż program ─żahk├Ż odin┼ítala─Źn├Ż program

Potom vyberte v┼íetky aplik├ície, ktor├ę chcete odstr├íni┼ą, a kliknite na tla─Źidlo Uninstall Tla─Źidlo. dotykov├í dobr├Ż v┼żdy vyskakovacie okno.

─żahk├Ż odin┼ítala─Źn├Ż program

Softv├ęr Easy Uninstaller pon├║ka d├┤kladnej┼íie ─Źistenie a odstra┼łuje ─Ćal┼íie s├║bory, ktor├ę aplik├ícia zvy─Źajne zanech├íva. Preto┼że tieto zvy┼ín├ę s├║bory s├║ zvy─Źajne mal├ę, mus├şte ich odstr├íni┼ą alebo nie.

2, Odin┼ítal├ítor aplik├íci├ş

Odin┼ítalovanie aplik├íci├ş z h─żadiska jednoduchosti, je to podobn├ę ako Easy Uninstaller. Aplik├ície m├┤┼żete usporiada┼ą pod─ża d├ítumu alebo n├ízvu in┼ítal├ície. M├í tie┼ż funkciu vyh─żad├ívania, ak chcete r├Żchlo n├íjs┼ą aplik├ície, ktor├ę chcete odin┼ítalova┼ą.

Ako d├ívkovo odin┼ítalova┼ą aplik├ície pre Android 2odin┼ítala─Źn├Ż program pre mnoho aplik├íci├ş

D├┤le┼żit├Żm rozdielom medzi programom Easy Uninstaller a Multi App Uninstaller je pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie. Odin┼ítala─Źn├Ż program viacer├Żch aplik├íci├ş zobrazuje v┼íetky nain┼ítalovan├ę aplik├ície v zozname v mrie┼żke. Ak m├íte ve─ża aplik├íci├ş, m├┤┼żete r├Żchlo zobrazi┼ą v┼íetky nain┼ítalovan├ę aplik├ície bez pr├şli┼ín├ęho pos├║vania. Niektor├ş ─żudia m├┤┼żu uprednost┼łova┼ą tento typ zobrazenia namiesto jednej aplik├ície na riadok.

3, D├ívkov├Ż odin┼ítal├ítor

Batch Uninstaller m├í ve─ża podobnost├ş s Easy Uninstaller, pokia─ż ide o u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie. Je pravda, ┼że nepon├║ka to─żko funkci├ş ako program Easy Uninstaller, ako je vyh─żad├ívac├ş panel a mo┼żnos┼ą odstr├íni┼ą ─Ćal┼íie s├║bory. M├┤┼żete dokonca klasifikova┼ą aplik├ície, aby ste u─żah─Źili ozna─Źovanie pre odstr├ínenie.

d├ívkov├Ż odin┼ítal├ítor

Hlavnou prednos┼ąou tejto aplik├ície je jej ─żahkos┼ą. Na in┼ítal├íciu tejto aplik├ície nepotrebujete ve─ża miesta, t├íto aplik├ícia jednoducho potrebuje 1 MB vo─żn├ęho miesta. Batch Uninstaller je dobrou alternat├şvou, ak chcete ─Ćalej zm├Ąk─Źi┼ą u┼ż nabit├Ż smartf├│n.