Ako dávkovo odinštalovať aplikácie pre Android

Ako dávkovo odinštalovať aplikácie pre Android 1

Ak ste vášnivým používateľom systému Android, môžete mať v telefóne nainštalovaných veľa aplikácií. Výsledkom je nevyhnutnosť nedostatku úložného priestoru, najmä pre telefón s malou pamäťou.

Môžete mať jednu alebo dve aplikácie, ktoré pravidelne používate. Tieto aplikácie niekedy zobrazujú reklamy z iných aplikácií, ktoré vám vyhovujú. Najprv sú tieto nové aplikácie populárne, ihneď si ich stiahnete a nainštalujete. Čo sa stane s týmito aplikáciami? Použili by ste ich často?

Nie je prekvapujúce, že tieto nové aplikácie používate iba raz predtým, ako sa rozhodnete ich ignorovať alebo, ešte horšie, ste ich nepoužili. Môžete mať desiatky týchto aplikácií. Čo s tým môžete urobiť? Odinštalovať tieto aplikácie jeden po druhom?

Našťastie nemusíte robiť niečo také nudného. Niektoré skvelé aplikácie z Obchodu Play vám umožňujú odinštalovať viacero aplikácií súčasne, iné to nazývajú Dávkové odinštalovanie, Tu je zoznam niekoľkých ľahko použiteľných aplikácií, ktoré vám to umožňujú. Všetky nižšie uvedené aplikácie sú bezplatné.

1, Jednoduché odinštalovanie aplikácie

Jednoduchý odinštalačný program je pravdepodobne jedným z najjednoduchších spôsobov použitia. Ak chcete používať túto aplikáciu, nemusíte robiť nič zložité, napríklad root telefón. Po inštalácii a spustení aplikácie sa automaticky zobrazia všetky aplikácie v abecednom poradí. Aplikácie môžete usporiadať podľa názvu, veľkosti alebo dátumu inštalácie vzostupne alebo zostupne.

ľahký odinštalačný program ľahký odinštalačný program

Potom vyberte všetky aplikácie, ktoré chcete odstrániť, a kliknite na tlačidlo Uninstall Tlačidlo. dotyková dobrý vždy vyskakovacie okno.

ľahký odinštalačný program

Softvér Easy Uninstaller ponúka dôkladnejšie čistenie a odstraňuje ďalšie súbory, ktoré aplikácia zvyčajne zanecháva. Pretože tieto zvyšné súbory sú zvyčajne malé, musíte ich odstrániť alebo nie.

2, Odinštalátor aplikácií

Odinštalovanie aplikácií z hľadiska jednoduchosti, je to podobné ako Easy Uninstaller. Aplikácie môžete usporiadať podľa dátumu alebo názvu inštalácie. Má tiež funkciu vyhľadávania, ak chcete rýchlo nájsť aplikácie, ktoré chcete odinštalovať.

Ako dávkovo odinštalovať aplikácie pre Android 2odinštalačný program pre mnoho aplikácií

Dôležitým rozdielom medzi programom Easy Uninstaller a Multi App Uninstaller je používateľské rozhranie. Odinštalačný program viacerých aplikácií zobrazuje všetky nainštalované aplikácie v zozname v mriežke. Ak máte veľa aplikácií, môžete rýchlo zobraziť všetky nainštalované aplikácie bez prílišného posúvania. Niektorí ľudia môžu uprednostňovať tento typ zobrazenia namiesto jednej aplikácie na riadok.

3, Dávkový odinštalátor

Batch Uninstaller má veľa podobností s Easy Uninstaller, pokiaľ ide o užívateľské rozhranie. Je pravda, že neponúka toľko funkcií ako program Easy Uninstaller, ako je vyhľadávací panel a možnosť odstrániť ďalšie súbory. Môžete dokonca klasifikovať aplikácie, aby ste uľahčili označovanie pre odstránenie.

dávkový odinštalátor

Hlavnou prednosťou tejto aplikácie je jej ľahkosť. Na inštaláciu tejto aplikácie nepotrebujete veľa miesta, táto aplikácia jednoducho potrebuje 1 MB voľného miesta. Batch Uninstaller je dobrou alternatívou, ak chcete ďalej zmäkčiť už nabitý smartfón.