Problém s riešením Xiaomi pode nie je vzdialený odľahlosti smartfónu. Otázky?

Väčšina kasín, riešení problémov s celkovým počtom problémov, väčších kasín a ich spätných kontaktov, ako aj kontaktovania výrobcov a telefónov.

Najdôležitejšie sú Androidy já tiveram problemas com o seu smartphone em alguma ocasião. Väčšina kasín, riešení problémov s celkovým počtom problémov, väčších kasín a ich spätných kontaktov, ako aj kontaktovania výrobcov a telefónov. Jedna z najnovších možností Xiaomi používa diaľkové ovládanie, ktoré sa novo opakuje.

Integrovaný Xiaomi predstieraný um služba asistenčného diaľkového ovládania alebo aplikácie Mi Talk da MIUI. Viac povolení môžete použiť aj na to, aby ste si vybrali typ problémov, ktoré sa týkajú vášho smartfónu, a aby sme vám poradili, ako to vyriešiť.

Celá služba Xiaomi slúži na diaľkové ovládanie

A Xiaomi a testar este serviço in China, e deve ser oficialne a 22 de fevereiro, os testes continuaão até 21 de fevereiro. A marca deve lançar este serviço de assistência remota também fora da China, mas não há datas para de momento.

Este serviço integrujte aplikáciu Mi Talk da marca, que é integrada ao MIUI. Väčšina z nich môže využívať svoje obľúbené hudobné nástroje a ďalšie praktické výhody pre telefóny a televízory. Používajú sa hlavne diaľkové ovládače, telefóny a podstavce bez vybavenia, lokalizácia a riešenie problémov s rozlíšením. O použití problému o podve ver ao vivo problémoch spojených s riešením a vyriešením.

Súvisiace články: Silná fotografia a smartfón Huawei, ako aj ďalšie fotografie

Inšpirované Xiaomi č confinamentos que aconteceram v Číne e no resto do mundo para criar esta função.

Naše služby môžu byť špeciálne navrhnuté tak, aby zodpovedali všetkým vašim požiadavkám, ale nemali by ste semper podem às lojas físicas. Čo je najdôležitejšie, môžete sem asistovať.

Väčšina skladieb, ktoré sú k dispozícii, sú v Číne a sú dodávané v Číne.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3