Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Žralok čierny 3 Pro príde s hlasovým ovládaním pre PUBG

Žralok čierny 3 Pro príde s hlasovým ovládaním pre PUBG 1

V marci bude uvedený na trh nový smartphone Black Shark 3, A nové video vydané spoločnosťou dráždilo novú funkciu, kde používatelia budú môcť hrať PUBG na nadchádzajúcom Black Shark 3, Spoločnosť vydala video dňa Weibo ktorý demonštruje túto novú funkciu a čo v skutočnosti môže urobiť. Vo viacerých správach sme zistili únik rôznych druhov zariadení. Jeden z najnovších ukázal, že smartfón bude obsahovať tlačidlá fyzického spúšťania. To by znamenalo, že Black Shark nemusí zavádzať gamepady pre nadchádzajúci smartphone.

Video uverejnené na hlasovom ovládaní ukazuje ťažko zranenú osobu, ktorá je nepohyblivá a hrá PUBG. Smartfón visí pred nimi a ovládajú hru hlasom. To by bolo prvé pre všetky smartfóny a hry rovnako. Nadchádzajúci Black Shark 3 Smartphone s modelom číslo MBU-A0 bol tiež certifikovaný webovou stránkou Geekbench. Ako je uvedené na zozname, zariadenie by mohlo byť dodávané s procesorom Qualcomm Snapdragon 865 SoC s oktadrovým procesorom. Zdá sa, že procesor je nastavený na 1.80GHz. Nie je však jasné, či je telefón certifikovaný ako Black Shark 3 alebo 3 Pro model.

V zozname sa okrem toho uvádza 8 GB pamäte RAM spolu s operačným systémom Android 10 po vybalení. Keď už hovoríme o skóre, Black Shark 3 Zdá sa, že Pro získal 901 bodov v jednojadrovom teste, zatiaľ čo v multijadrovom teste dosiahol 3015 bodov. Tieto skóre naznačujú, že ide o smartfón na úrovni hlavnej lode s kompetentnými hernými schopnosťami.

Žralok čierny 3/3 Očakávané špecifikácie

Ak majú predchádzať fámy, nadchádzajúce zariadenie Black Shark príde s 5G schopnosťou. Spoločnosť tiež spolupracuje s Tencent a smartphone bude pravdepodobne známy ako Tencent Black Shark. 3, Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Black Shark Wu Shimin predtým odhalil, že spoločnosť plánuje uviesť na trh zariadenie 5G v roku 2020.

Nie je jasné, čo sa týka konečných čŕt Čierneho žraloka 3, Pravdepodobne však príde s aktualizáciou špecifikácií v prípade čierneho žraloka 2 Pro.It môže obsahovať väčší 2K displej s podporou pre obnovovaciu frekvenciu obrazovky s frekvenciou 240 Hz. Momentálne nie je známe, či spoločnosť plánuje uviesť zariadenie do prevádzky v Indii.