Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nintendo Switch Neohlásené Epické Akčné Hry Bude Tlačiť Konzoly Na “Jeho Veľmi Limit”

Nintendo Switch

Na Nintendo Switch konzola je čoskoro bude tlačil na jeho limity, podľa najnovších vydaní z Japonskej časopis.

Podľa CoroCoro, ako reportovali Ryokutya2029 a preložil Gematsu, an neohlásené epické akčné hry podľa Splatoon a Fortnite bude tlačiť Nintendo Switch na svoje limity.

Žiadny detail boli poskytnuté na časopis o hry, iné ako skutočnosť, že to budú stanovené v novom svete, takže je pravdepodobné, že nie pokračovanie akejkoľvek inej hre, a že bitky, break out medzi mrakodrapmi v strede pokojné mesto. Súvisiace tlačidlo visual tiež bol vydávaný časopis, predstavovať chlapec a záhadné monštrum vo moderné mesto.

Popis je dosť nejasná, ale zmienka o Splatoon a Fortnite môže poukazujú na skutočnosť, že to bude multiplayer, zamerané na hru.

Bude veľmi zaujímavé sledovať, ako Nintendo Switch bude tlačený za hranicu svojich možností s neohlásené hra. The Legend of Zelda: Dych Wild nastaviť referenčnú hodnotu, pokiaľ ide masívne hry na konzoly, a vyzerá to, že jeho pokračovanie bude mať pevný čas je najnáročnejších Nintendo Switch hra vôbec prepustený.

Ako, kedy táto nová Nintendo Switch hra bude mať premiéru, nikto nemôže povedať. Nintendo Direct by správny spôsob, ako to urobiť, ale sme ešte neviem, kedy ten budúci bude vzduch. Skôr, dnes sme uviedli, že iný by mohol byť vysielaný 26. Marca predviesť tohtoročnej zostavy, ktoré by mohli obsahovať nové zápisy na Papier Mario a Metroid série.

Bez ohľadu na to, kedy oznámenie koná, budeme vás informovať na tento nový Nintendo Switch hra čo najskôr, takže zostaňte naladení pre všetky najnovšie správy.

Odoslať