Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Doom Večný je “Predovšetkým on-Line Zážitok,” Budú Mať Voľný Udalosti a ročné obdobia

Doom Večný

Minulý týždeň bolo oznámené, že Doom Večný, rovnako ako väčšina moderných AAA hry, dáme vám získať širokú škálu (niekedy aj pomerne šialené) kozmetika. Ale ako budete skutočne si povedal, kozmetické dobroty? Dobre, v novej dev denník id Software je Marty Stratton a Hugo Martin popísať, ako hra to live-služby prvky budú fungovať. Pozrite sa na to sami, ak máte pár minút nazvyš.

V podstate, hráči budú môcť získať XP zapojením všetkých herných módov, vrátane príbeh kampane a Battlemode multiplayer. Je to odvodené Doom Večný bude stále rad zadarmo pridať-na obsah, obmedzený čas udalosti, a na jednom mieste, Stratton uvádza, ročné obdobia, tak áno, bude váš štandard “hry ako služba” prístup. Tu je trochu podrobnejšie:

Doom Večný prichádza plne integrované s online funkcie, obohacujúce svoje zručnosti s XP, odblokovanie úžasné kozmetika ako hráč kože, zbraň obaly, štítky, podiums a viac prispôsobiť vaše skúsenosti v single-player Kampaň, Battlemode a aj v hlavnom menu. A áno, môžete zarobiť XP pre Udalosti len tým, že hrá Kampaň! Ak chcete sledovať Udalosti pokrok a zabezpečiť dostanete v hre odmeny, a Bethesda.net prihlasovacie údaje účtu je potrebné, aby si Doom Večný on-line. Neexistuje žiadna “offline mode” pre hru pri pripojení na internet.

Ale čo keď váš PC alebo konzoly nie je pripojený na Internet? Budete môcť hrať hru? Našťastie, odpoveď je áno, ale, samozrejme, nebudete môcť získať akékoľvek XP v režime offline.

Doom Večný vyvoláva trochu peklo na Xbox Jeden, PS4 a Google Štadióny v Marci 20. Hra bude skutočne odomknúť niečo skôr na večer 19. Marca na PC. Ako sa cítite, o Doom Večný bude služba live trasu? Aj keď by som osobne radšej také veci, drž sa od Skazy, to neznie ako id Software je príliš arogantný s ním.

Odoslať