Ako byť v BitLife vzorom

Ako byť v BitLife vzorom 1

V tomto návode vám ukážeme, ako sa stať modelom v hre BitLife. Ruky nadol medzi najlepšou textovou simuláciou života, existuje veľa vecí, ktoré môžete vyskúšať. V tejto súvislosti sme už pokryli rôzne praktické tipy a triky, ako je dokončenie Tiger Challenge, vrátane použitia dobrého režimu. Rovnakým spôsobom sa môžete hýčkať, pokiaľ ide o vašu kariéru. V tejto súvislosti čaká na odpoveď celý rad možností.

Môžete napríklad vyskúšať poľnohospodárstvo, stať sa zubárom, ísť do kuchyne ako kuchár alebo sa dokonca pokúsiť stať sa prezidentom / predsedom vlády krajiny. Ukázalo sa, že to nie je všetko. V BitLife sa môžete dokonca stať slávnym modelom. Aj keď existujú podmienky, ktoré je potrebné splniť, stále je to celkom jednoduché ako v skutočnom živote. Tu je uvedený kompletný návod na to isté.

životnosť modelu

Ako sa stať modelom v BitLife

Zdá sa, že veľa používateľov má problémy s výberom modelu kariéry. Pri prehľadávaní internetu sme zistili veľa prípadov, keď sú hráči zmätení z toho, čo je potrebné urobiť v tomto ohľade. Reddit príspevok uvedený nižšie je len jedným z mnohých príkladov:

modelovanie z BitLifeApp

Ak vás v takomto scenári dohnajú, sme tu, aby sme vám pomohli. Nižšie sú uvedené všetky kroky, ktoré vám pomôžu stať sa modelom v BitLife. Uistite sa, že ho sledujete v rovnakom poradí, ako je uvedené.

STEP 1: Vyberte ženskú postavu

Nezabudnite začať ako ženská postava. Toto je prvá a najväčšia požiadavka, ktorá musí byť splnená. Po spustení hry máte možnosť zvoliť si svoje meno, vek, krajinu a pohlavie. Vyberte druhú možnosť a pokračujte.

STEP 2: Udržujte štatistiku s vysokými známkami

Niektoré štatistické údaje o charaktere je potrebné udržiavať vysoké. Šťastie, zdravie, múdrosť a vzhľad sú niektoré z veľmi dôležitých štatistík pre vašu postavu, ktoré musia byť medzi 90 – 100. Mierne menšie a možno budete musieť pozvať na svoj sen stať sa modelom. Zo všetkých funkcií môže fungovať aj 80-90% inteligentnosť, ale nie ostatné. Ak ani po mnohých pokusoch nedokážete dosiahnuť túto vysokú štatistiku, bude pravdepodobne potrebná zmena postavy. Skúste to urobiť a pokračujte ďalším krokom, keď dosiahnete vyššie uvedenú štatistiku.

STEP 3: Gymnázium

Zapojte sa do všetkých aktivít na strednej alebo základnej škole. zúčastňovať sa športových aktivít, viesť rozhovory s rodičmi, usilovne študovať po celý rok, pravidelne chodiť do knižnice. Mali by ste sa tiež pokúsiť viesť vozidlo a absolvovať test. Keď sa to všetko urobí, mali by ste byť schopní uspieť v maturite na strednej škole. Okrem toho sa tým zvýšia vaše charakteristické štatistiky, čo je celkom dôležité, aby ste sa stali vzorom v Bitlife.

STEP 4: Ďalšie štúdie (nepovinné)

Aj keď ďalšie štúdium ešte nie je nevyhnutným predpokladom, ak sa tak rozhodnete, nezabudnite absolvovať kurzy ako je umenie a tanec, aby sme vymenovali aspoň niektoré z nich. Ak nehľadáte vysokoškolské vzdelanie, nechajte tento krok a prejdite k nasledujúcemu.

STEP 5: Zoznam úloh v BitLife

model chodidla

Nemôžete sa priamo uchádzať o modelovanie. Z tohto dôvodu musíte najprv požiadať o model chodidla, potom ručný model, potom katalóg katalóg, potom model spodnej bielizne a potom model skok. Ale aj pre model chodidiel budete možno musieť vyskúšať niektoré úlohy vopred. Nezabudnite, že vyššie uvedené úlohy nie sú povinné.

Ak už máte dosť vysokú štatistiku, môžete dokonca získať úlohy modelovania hneď po počiatočných fázach, ale počítať vo výnimočných prípadoch. Ak teda hľadáte nejaké ďalšie úlohy v počiatočnej fáze, nezabudnite si ich udržať blízko svojho poľa. Môžete si napríklad vyskúšať tanečnice, hercov, ktorí sa stanú účastníkmi hlasu, a potom sa stanete hercom. Potom by ste mali vidieť model chodidla.

STEP 6: Zmiešajte zoznam úloh

spodná bielizeň model

Niekedy, aj po dokončení vyššie uvedených krokov, sa vám stále nemusí zobraziť možnosť modelu. V takom prípade by ste mali skúsiť starý trik aktualizácie zoznamu úloh. Stačí hru zavrieť a reštartovať. Po niekoľkých pokusoch by mala byť vzorová úloha k dispozícii v adresári kariéry BitLife.

záver

Týmto sme ukončili príručku o tom, ako sa stať modelom v BitLife. Aby som to zhrnul, uistite sa, že vaše zdravie zostáva inteligentné, merač vzhľadu a šťastia medzi 90 – 100%. Potom choďte na strednú školu a zapojte sa do štúdia. Potom buď buď choďte na strednú školu, alebo si priamo vyberte prácu. Ale aj tak sa neodchyľujte od svojej cesty, udržujte svoju prácu v rovnakej oblasti, pretože sa môžete uchádzať o tanečníka alebo herca alebo študovať umenie a hudbu. Ak splníte všetky tieto požiadavky, nemali by ste mať žiadny problém stať sa v BitLife úspešným modelom. Rovnakým spôsobom by ste nemali mať problém zoznámiť sa s našimi tipmi a trikmi pre iPhone, tipmi a trikmi pre počítače a sekciami Tipy a triky pre Android.