Ako ušetriť v Maneateri

Ako ušetriť v Maneateri 1

Akčná hra na hrdinov Maneater bola spustená minulý týždeň a zatiaľ vzbudila záujem mnohých hráčov. Vydáva sa na všetkých hlavných platformách, ktoré zahŕňajú Windows, PS4 a Xbox One. Hrá sa tiež hracia hra Switch verzia pre Nintendo Switch player. Ale pretože to sú prvé dni, nie všetko je v hre perfektné. Jedna z vecí, ktorá obťažuje mnohých z týchto hráčov, je funkcia uloženia v aplikácii Maneater.

Hry podporujú funkciu automatického ukladania a funkciu manuálneho ukladania. A vo väčšine hier je funkcia, ktorá je ľahko dostupná v ponuke. Ale s Maneaterom sú veci trochu komplikované, vďaka čomu si mnohí ľudia pomýlia, čo môžu urobiť, aby zachránili svoj pokrok v hre. Ďalším aspektom, ktorý mnohí informujú o funkcii úspory spoločnosti Maneater, je tiež to, že došlo k chybe. Automaticky odstráni uložené alebo deaktivované automatické ukladanie. Výsledkom je, že používatelia stále stratili údaje o pokroku v hre. Aby sme vám pomohli so všetkým, pripravili sme príručku pre všetkých hráčov tímu Maneater, ktorí majú problémy s uložením pokroku v hre.

Čo je maximálna povolená hranica v manažéri?

Ako môžem ukladať hry?

Dôvod, prečo je pre ľudí ťažké uložiť hru v manuálnom režime, je ten, že neexistuje iná alternatíva. Čo táto hra robí, je to, že automaticky spustí automatické ukladanie, keď dokončíte úlohu v hre. Úlohou môže byť víťazstvo v boji proti šéfovi, aktualizácia, ukončenie lovu, dokončené misie atď. Takže hra v podstate automaticky ukladá váš pokrok pri každom dokončení úlohy na Maneateri. V hre nie je žiadna možnosť, ako to urobiť ručne.

Ako riešenie však môžete hru uložiť podľa svojich potrieb, ak si chcete zachovať konkrétne vylepšenia, ktoré funkcia automatického ukladania jednoducho neuloží. Môžete to urobiť prechodom do jaskyne, ktorá je vašou základňou v hre. Tu môžete upgradovať alebo robiť, čo chcete, a vo chvíli, keď to urobíte, funkcia automatického ukladania bude fungovať a do tej doby bude uložená vaša hra. Musíte len vstúpiť do jaskyne.

Ako ušetríte v jaskyni?

Ako bolo uvedené vyššie, všetko, čo musíte urobiť, aby ste ušetrili pokrok, je ísť do jaskyne a automatické uloženie bude fungovať. Ale je tu háčik. Ak ste medzi poslednou návštevou jaskyne a touto návštevou nevykonali žiadny vývoj alebo ste nezmenili, automatický režim nebude fungovať. Stačí ísť z jaskyne, ísť na túru a vrátiť sa neaktivuje automatické ukladanie. Ale veci nie sú vždy také jednoduché. Je to kvôli chybe, ktorá bude pravdepodobne opravená v budúcich aktualizáciách, ale odteraz to spôsobuje docela problém.

Automatické ukladanie nefunguje:

Ako je uvedené vyššie, existuje chyba, ktorá niekedy zabraňuje funkcii automatického ukladania. Niekedy dokonca vymaže uložený pokrok, natoľko, že niektorí hráči museli začať znova. V Playstation je to najjasnejšie 4 verzie hry, ale nie sú zabezpečené ani iné platformy. Jednu vec, ktorú môžete urobiť, je skontrolovať v pravom rohu obrazovky, ktorá zobrazuje ikonu automatického ukladania pri každom dokončení úlohy. Ak to nevidíte, predpokladáte, že chyba ovplyvní vašu hru. Dobrou správou je, že vývojári sú si vedomí tejto chyby a už na nej začali pracovať. Čoskoro uvidíme aktualizáciu na všetkých platformách, po ktorej bude táto chyba pravdepodobne odstránená.

To je všetko, čo potrebujete vedieť o funkcii uloženia v aplikácii Maneater. Ak ste sa pýtali, prečo sa váš pokrok neukladá automaticky, teraz máte odpoveď. Dúfajme, že to vývojári čoskoro opravia. Ak máte akékoľvek otázky, komentár nižšie. Pozrite si aj ďalšie články o telefónoch iPhone, Android, Hry, Windows a oveľa viac, kde nájdete ďalšie užitočné informácie.