Cataclysm Anthem konečne vysielala – to je nové

Konečne som sa sem dostal! Po mesiacoch meškania je Cataclysm Anthem show teraz vysielaná na všetkých platformách.

Táto nová sezónna udalosť obsahuje mnoho nových funkcií vrátane nových nepriateľov, odmien, hernej meny, príbehových misií a ďalších.

Je to otázka času: Koniec koncov, podľa pôvodného scenára Anthemovej, udalosť Cataclysm bola pôvodne obnovená v máji. Vývojár BioWare však odložil túto udalosť a povedal: „Je tu ešte viac na zlepšenie a zlepšenie, ako sme plánovali.“

Ale teraz je to tu, takže sa pozrime na všetky nové funkcie.

 • Národná hymna: aktualizované správy, DLC, tipy, zasiahnuté poznámky a ďalšie
 • National Anthem Review: Oficiálny verdikt TechRadar
 • Najlepšia hymna hymny: trieda, ktorá vám najviac vyhovuje
 • Aký je príbeh?

  Nasleduje vysvetlenie EA programu Cataclysm:

  „Pevnosti sa musia veľmi báť: zlé bytosti, ktoré túlajú po divokých a fanatických silách Dominionu, dokazujú svoju silu a silu, ale nič nevyvoláva teror a strach ako prírodné katastrofy. Sú jedným z najničivejších a naj chaotickejších prejavov hymny. – zanechávajúc ničenie a smrť. A teraz, na voľnej nohe, ste na rade, aby ste čelili chaosu tvárou v tvár a urobili všetko pre to, aby ste to ukončili. “

  V podstate to vyzerá, že sa pustíme do čierneho a chaotického portálu smrti. Znie to dobre.

  Prírodné katastrofy a piesky

  Cataclysm Anthem konečne vysielala - to je nové 1

  Ak chcete začať, nemusíte byť na určitej úrovni, aby ste vstúpili do novej oblasti mapy Cataclysm.

  Ak chcete vstúpiť do Cataclysmu, zvoľte & apos; Cataclysm a A; Vyberte si v režime hry a ponuke Wallaha! Ste v kľukatej oblasti možnej smrti. EA varuje, že to nemusí byť dobrý nápad začať okamžite skúmať, pretože búrka poškodí vaše šípky, keď odídete. Namiesto toho by ste sa mali pokúsiť vyplniť medzeru v novej aréne.

  Piesky sú rozptýlené po celom kataklyzme; ak túto medzeru uzavriete, môžete „nájsť dočasné útočisko pred búrkami, plniť úlohy, predlžovať čas misie a zúčastňovať sa korisť, peňazí v hre a vyhodnocovať príležitosti“. , Zdá sa, že je to najbezpečnejšia možnosť.

  Môžete sa však tiež zúčastniť udalosti Cataclysm v režime Freeplay. Na oblohe je guľa svetla zvaná Storm Gates. Ak je otvorený, môžete letieť a dokončiť cieľ skôr, ako vyprší čas. V pravom hornom rohu obrazovky sa dozviete, ako dlho musíte čakať na jej otvorenie.

  Mince a rakvy v hre

  Cataclysm Anthem konečne vysielala - to je nové 2

  Cataclysm prináša novú hernú menu vo forme hlavných kryštálov a malých kryštálov. Toto je možné získať a minúť počas podujatia.

  Podľa EA ​​sú hlavné kryštály dané hlavne ako dary a výzvy, zatiaľ čo menšie kryštály sa získavajú prostredníctvom hry. Menšie kryštály sa môžu použiť na nákup hlavných kryštálov, rakiev alebo make-upov. Ale čo je v rakve? Zdá sa, že všetky položky, ktoré nie sú personalizované, pochádzajú z kategórie Cataclysm.

  Nová herná mena sa dá minúť na Hers Head Hut na trhu Fort Tarsis.

  Nepriatelia, ceny a rozsudky.

  Cataclysm Anthem konečne vysielala - to je nové 3

  Znudený Anthemovými piesňami? Ak máš šťastie. Existuje veľa nových nepriateľov, ktorí vás upozorňujú, vrátane Bristlebacku a Dominiona Crystal Troopers.

  Znudený zavrčaním? Potom bojujte proti Vare, zlu kataklyzmu, ktoré vedie vojsko Valkyrie.

  K dispozícii sú aj nové odmeny vo forme nových majstrovských diel a legendárnych melee položiek, podpory, vybavenia, zbraní a niektorých exkluzívnych kozmetických výrobkov. Získate tiež ďalší priestor na blízko.

  Ak máte radi skóre, vedzte, že pri získavaní bodov pri behu Cataclysm je poraziť nepriateľov, zbierať predmety a kompletovať hádanky a ciele. Získate tiež body za trávenie času v búrke, ale nezabudnite, že to bolí.

  Poukazovanie na skóre je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým (súťažiť s nami) vďaka zavedeniu globálnej tabuľky výsledkov, ktorá vám umožní vidieť najvyššie skóre, ktoré ste dosiahli počas Cataclysm, a ako hodnotíte celú hráčsku základňu.

  História misií

  Cataclysm Anthem konečne vysielala - to je nové 4

  Na záver sú pre vás pripravené tri nové misie príbehov.

  Prvý vidí, ako skúma Dominionovo spojenie s búrkou, druhý ho núti spolupracovať s ostatnými, aby zachytil prastarých nepriateľov, a posledná misia ho zastaví pred kataklyzmom. Dúfajme, že …

  Teraz je Cataclysm živý a bezplatný pre každého, kto má Národnú hymnu. Dúfajme, že vzorec Anthem Song (v súčasnosti zastaralý) stojí za to čakať a triasť sa. Aktualizujeme našu analýzu hudby podľa našich myšlienok, takže tu zostaňte naladení.

 • Najlepšia hra pre rok 2019: najočakávanejšie tituly pre PS4, Xbox One a Switch