Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

ApplePripravovan├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Powerbeats4 boli prepusten├ę

ApplePripravovan├ę bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Powerbeats4 boli prepusten├ę 1zatia─ż ─Źo AppleAirPods pou┼ż├şvaj├║ mnoh├ş v telocvi─Źni, skuto─Źnos┼ą, ┼że s├║ odoln├ę iba proti postriekaniu, znamen├í, ┼że to nemus├ş by┼ą pr├şli┼í u┼żito─Źn├ę pre t├Żch, ktor├ş vykon├ívaj├║ ve─żmi intenz├şvne cvi─Źenia a m├┤┼że sa poti┼ą ve─ża, najm├Ą ak ich chcete opl├íchnu┼ą nesk├┤r. , Tu prich├ídza s├ęria Powerbeats a vyzer├í to tak Apple mohol ma┼ą v dielach nov├Ż model.

Vyzer├í to, ┼że pod─ża obr├ízkov z├şskan├Żch na str├ínke WinFuture.de Apple m├í nov├Ż v├Żvojov├Ż model Powerbeats zn├ímy ako Powerbeats4. Pokia─ż ide o dizajn, nevyzeraj├║ pr├şli┼í odli┼íne od svojich predchodcov, v ktor├Żch bud├║ h├í─Źik, ktor├Ż ho lep┼íie upevn├ş okolo u┼í├ş nosite─ża, a preto je ide├ílny pre cvi─Źebn├║ s├║pravu sl├║chadiel.

S├║ tie┼ż bezdr├┤tov├ę, ale nie ÔÇ×skuto─Źn├ęÔÇť bezdr├┤tov├ę, preto┼że st├íle prich├ídzaj├║ s k├íblom, ktor├Ż sp├íja ka┼żd├║ stranu k sebe a bude sa nosi┼ą cez zadn├║ ─Źas┼ą krku. Pokia─ż ide o funkcie, nov├ę Powerbeats4 sa hovor├ş, ┼że pon├║kaj├║ Bluetooth 5,0 pripojenie, podpora pre hands-free ÔÇ×Hey SiriÔÇť a 30% ni┼ż┼íia latencia.

Hovor├ş sa tie┼ż, ┼że m├í ove─ża lep┼íiu v├Żdr┼ż na bat├ęrii, ke─Ć boli ohodnoten├ę na 15 hod├şn, spolu s podporou funkcie ÔÇ×Fast FuelÔÇť, ─Źo je funkcia, ktor├í prid├íva ─Ćal┼í├şch 60 min├║t bat├ęrie u┼ż po uplynut├ş 5 min├║t nab├şjania. Sl├║chadl├í musia by┼ą ofici├ílne uveden├ę na trh, ale predstavujeme si, ┼że by nemali by┼ą pr├şli┼í ─Ćaleko.

Vyplnen├ę. Pre─Ź├ştajte si viac o a. zdroj: winfuture.de