Apple„Rumored AirPods Pro Lite“ bolo „oneskorené“

Apple„Rumored AirPods Pro Lite“ bolo „oneskorené“ 1Ak si spomeniete, minulý týždeň sa objavila zvesť Apple mohol pracovať na novom páre AirPods vo forme AirPods Pro Lite. Pôvodná správa tvrdila, že klapky na uši boli na ceste k spusteniu v Q2 2020, ale teraz podľa novú správu od spoločnosti DigiTimes, tvrdia, že klapky na uši boli „oneskorené“.

Správa znie: „Výroba ‌AirPods Pro‌ Lite, základnej verzie verzie Apple„Série AirPods Pro‌ pravdepodobne podľa pôvodných zdrojov nebudú v druhom štvrťroku začať, ako sa pôvodne plánovalo.“ Nie je jasné, prečo by sa klapky mohli oneskoriť, ale neprekvapilo by nás, keby to bolo v dôsledku pokračujúceho prepuknutia koronavírusu v Číne, kde mnohí z AppleNachádza sa továrne dodávateľov.

V skutočnosti, Apple nedávno varovali, že v dôsledku vírusu by mohlo dôjsť k nedostatku dodávok pre iPhone, preto by nás neprekvapilo, keby to malo vplyv aj na rumored AirPods Pro Lite. Ako sme už povedali, sme stále skeptickí, pokiaľ ide o existenciu takéhoto zariadenia.

Dôvodom je skutočnosť, že model „Lite“ by naznačoval, že by to mohla byť verzia AirPods Pro, s výnimkou niektorých funkcií, ktoré chýbajú alebo sú vyradené. Tiež by to však priviedlo do trápnej situácie, pretože bežné AirPods s prípadom bezdrôtového nabíjania sú iba rozdielom v cene 50 dolárov s AirPods Pro, čo znamená, že nie je jasné, ako sa tento model „Lite“ zmestí do zostavy.

Či tak alebo onak, vezmite si to so zrnkom soli a my budeme musieť počkať a uvidíme, ako sa to dá.

Vyplnené. Prečítajte si viac o a. zdroj: Imora