Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Zvýšte WiFi v celom dome pomocou Xiaomi Mi Wifi Extender Pro


WiFi v celom dome a na všetkých poschodiach je teraz možné vďaka Xiaomi Mi Wifi Extender Pro, ponúkanému za bezkonkurenčnú cenu 9Len za 99€.

Xiaomi Mi Wifi Extender Pro dvoma slovami:

  • Bezkonkurenčná hodnota za peniaze
  • WiFi v celom dome
  • Jednoduché nastavenie pomocou mobilnej aplikácie

Pozrite si ponuku Xiaomi Mi Wifi Extender Pro na 9,99 €

Nevyhnutné zariadenie za veľmi nízku cenu v Electro Dépôt

WiFi opakovače sú veľmi užitočné produkty na dennej báze na zlepšenie pokrytia vašej bezdrôtovej siete vo vašej domácnosti. Tieto zariadenia sú však veľmi často dosť drahé a mnohí spotrebitelia sa zdráhajú vložiť do tohto príslušenstva niekoľko desiatok alebo dokonca stoviek eur.

Pre všetkých, ale aj pre ostatných, Electro Dépôt ponúka Xiaomi Mi Wifi Extender Pro za neskutočnú cenu, tesne pod 10 eur. Môžete si tak užívať to najlepšie zo svojho internetového pripojenia a vynikajúce rýchlosti vo všetkých miestnostiach domu bez toho, aby ste utrácali príliš veľa.

Xiaomi Mi Wifi Extender Pro: výkonné WiFi v celom dome

Xiaomi Mi Wifi Extender Pro je veľmi užitočné zariadenie na inštaláciu do vašej domácnosti. Vďaka pripojeniu k vášmu internetovému boxu cez WiFi vám umožní pokryť miesta, ktoré sú vo všeobecnosti pre internetový box nedostupné, pretože sú od neho príliš vzdialené.

Aby ste si ho ideálne nainštalovali do domácnosti, stačí si stiahnuť pridruženú mobilnú aplikáciu a máte hotovo. Softvér vytvorí spojenie medzi vašou krabicou a príslušenstvom, ale tiež vám ukáže najlepšie miesto, v závislosti od konfigurácie vášho domu, na jeho inštaláciu a užite si to najlepšie prúdenie v spálňach alebo najvzdialenejších miestnostiach.

S týmito 2×2 anténami vám umožní dosiahnuť maximálnu teoretickú rýchlosť 300 Mbps, čo je viac než dosť na sledovanie streamovaných videí aj v 4K, sťahovanie softvéru alebo hranie online aj vo veľkej vzdialenosti od vášho internetového boxu.

K Xiaomi Mi Wifi Extender Pro je možné pripojiť celkovo až 16 zariadení. Všetko smartphones a tablety v dome, ako aj pripojené objekty sa môžu pripojiť k sieti a keď sa budete pohybovať, váš smartfón transparentne vyberie najlepší prístupový bod, aby vám zaručil najlepšiu možnú rýchlosť.

Xiaomi Mi Wifi Range Extender Pro

Pozrite si ponuku Xiaomi Mi Wifi Extender Pro na 9,99 €

WiFi opakovač, ktorý potrebujete, je v našom porovnaní

Ak neviete, aké príslušenstvo si vybrať podľa svojich potrieb a rozpočtu, neváhajte a pozrite si naše porovnanie najlepších WiFi repeaterov v roku 2021.