Zvýšte návštevnosť svojho blogu pomocou INSTAGRAM: 6 tipy na generovanie prenosu

Pre blogerov nie je neobvyklé používať sociálne siete ako Facebook a Twitter na zvýšenie návštevnosti našich blogov alebo webových stránok.

Na týchto platformách neustále zdieľame náš obsah častejšie ako iné sociálne siete.

Prečo nevyužívame výhody Instagram?

¿Instagram Je to iba pre značky, aby vytvorili povedomie o značke? nie

Používa sa iba na zdieľanie osobných obrázkov a prezeranie krásnych fotografií? nie

Instagram Môže to byť veľmi silný nástroj na generovanie potenciálnych zákazníkov v sociálnych médiách a skvelý sociálny web generujúci návštevnosť vo vašej propagačnej stratégii. Svoju cieľovú skupinu môžete do svojho blogu nasmerovať tak, že ju využijete.

Ale predtým, ako pôjdeme do detailov, poďme hovoriť

Zvýšte návštevnosť svojho blogu pomocou INSTAGRAM: 6 tipy na generovanie prenosu 1Tweet prečo Instagram je sila, s ktorou je potrebné počítať

Prečo #Instagram je sila, s ktorou je potrebné počítať

Instagram Podľa správy z novembra 2016 má 500 miliónov aktívnych používateľov. Je to omnoho viac ako 310 miliónov aktívnych používateľov internetu Twitter,
Používatelia služby Instagram mám rád neuveriteľné množstvo 4,2 1 miliarda denných príspevkov. To je ekvivalent viac ako polovice svetovej populácie, zaneprázdnených obľúbených príspevkov na Insta.

Je známe, že 75% používateľov systému Instagram konajú. Poskytuje nám skvelú príležitosť na generovanie návštev blogu. Ak máte výzvu na akciu.

Toto je len niekoľko štatistík, ktoré ukazujú, prečo musíte začať používať Instagram zvýšiť návštevnosť vášho blogu.

Teraz mi dovoľte, aby som vám povedal, ako presne to môžete urobiť:

Zvýšte návštevnosť svojho blogu pomocou INSTAGRAM: 6 tipy na generovanie prenosu 1Tweet this 95% všetkej účasti na sociálnych sieťach sa vyskytuje v roku 2007 Instagram!

6 spôsoby, ktoré môžete použiť Instagram zvýšiť návštevnosť vášho blogu

1 / Vytvorte samostatný účet pre svoj blog alebo web:

Prístup zameraný na Instagram je nutnosťou. Vaše publikum sa nezaujíma o ich osobný život, chce informácie a riešenia svojich problémov. Vytvorte si účet Instagram konkrétne pre blog, ktorý sa spojí s jeho používateľmi. Popis vášho profilu by mal byť zaujímavý a mal by sa vysvetliť. Pomôže to získať viac sledovateľov. Čo znamená nakoniec väčšiu návštevnosť vášho blogu.

2 / Vložte odkaz na svoj blog do životopisu:

Existuje iba jedno miesto Instagram kde môžete mať odkaz na svoje webové stránky a to je váš profil. Trik je tu, aby ste pravidelne menili odkaz a zapojili svojich sledovateľov na rôznych úrovniach. Možno chcete prilákať viac odberateľov e-mailov? Preto je vhodné mať v profile úhľadný odkaz na vstupnú stránku a tak ďalej.

3 / Na obrázky vyzvite na akciu (CTA):

Instagram je to vizuálna platforma, preto je lepšie umiestniť svoje výzvy na akciu do obrázka. Urobte obrázky jedinečnými a dajte im charakter, aby prilákali sledovateľov. Môžete zhrnúť CTA v názve obrázka a požiadať ich, aby skontrolovali odkaz Instagram v biografii.

4 / leverage hashtags:

Vaše príspevky nezostanú navždy na časovej osi vašich sledovateľov Instagram mení sa veľmi rýchlo. Použitie #Hashtagov bude rozdiel medzi zostaním viditeľného stavu alebo stratou zabudnutia. Použite primerané množstvo kľúčových slov, napríklad značky hashtag. Pomôže to Instagram na zobrazenie vašich príspevkov, keď niekto hľadá vaše kľúčové slovo. Jedným zo spôsobov, ako zvýšiť návštevnosť vášho blogu, je pozrieť sa na trendy v hashtagoch Instagram a použiť ich aj vo svojich príspevkoch. Pamätajte, že to urobte, iba ak je to relevantné pre vaše miesto.

5 / Inzerujte súťaže a exkluzívne ponuky:

Vytvorte špeciálne súťaže špeciálne pre používateľov Instagram a propagujte svojich sledovateľov. Svojim nasledovníkom môžete tiež ponúknuť špeciálne zľavy na nákup pridružených produktov alebo vlastných produktov, ako sú elektronické knihy. Tým sa zvýši návštevnosť vášho blogu.

6 / Získajte ovládače na propagáciu a zvýšenie návštevnosti svojho blogu:

Ovplyvňovateľ má väčší dosah a vaše odporúčanie môže exponenciálne zvýšiť počet divákov. Spojte sa s ovplyvňovačmi vo vašom výklenku a spojte sa s nimi, aby ste sa dostali k svojim sledovateľom. To je možné iba v prípade, že dokážete vytvoriť úžasný obsah vo forme videa, kópií alebo obrázkov. Vo väčšine prípadov, ak je váš obsah dosť dobrý, môžete uviesť zmienku a zdieľať vplyv.

Teraz ste na rade!

Takže, kolegovia blogeri, teraz vidíte, aké užitočné môže byť využitie sily Instagram zvýšiť návštevnosť svojho blogu? Prečo teda čakať? Pokračujte, pokračujte v práci Instagram,

Dajte mi vedieť, ako používanie Insta pomáha vytvárať návštevnosť vášho blogu.

Ak už používate Instagram V prípade propagácie blogu pokračujte a podeľte sa o svoje skúsenosti v komentároch nižšie.

Články s