Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Zvýšte bezpečnosť telefónov iPhone a iPad pre deti pomocou aplikácie rodičovskej kontroly FamiSafe

Aplikácia rodičovskej kontroly FamiSafe

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíte, dnešné deti nemôžete držať ďalej od svojich telefónov iPhone a iPad. Takže namiesto toho, aby ste sa snažili týmto zariadeniam odobrať svoje deti, lepšou stratégiou pre rodičov je využívať aplikácie a funkcie rodičovskej kontroly na monitorovanie a zlepšenie spôsobu, akým ich deti používajú zariadenia iOS.

Existuje niekoľko nástrojov, ktoré rodičom umožňujú obmedziť používanie zariadení iOS ich deťmi. Systém iOS ponúka tiež vstavanú funkciu Čas obrazovky, ktorá rodičom umožňuje kontrolu nad tým, ako ich deti používajú svoj iPhone alebo iPad.

Ak hľadáte viac ovládacích prvkov a funkcií, ako sú dostupné pre funkciu Čas obrazovky v systéme iOS, odporúčame vám použiť Aplikácia rodičovskej kontroly FamiSafe, Jedná sa o spoľahlivú aplikáciu na rodičovskú kontrolu, ktorá rodičom a opatrovníkom uľahčuje sledovanie používania zariadení ich detí pomocou sledovania polohy, blokovania aplikácií a filtrovania webu. Pomocou tohto nástroja môžu rodičia obmedziť čas, ktorý deti trávia používaním svojho iPhone, a dokonca zabrániť počítačovému šikanovaniu sledovaním online aktivít svojich detí.

Ponuka rodičovskej kontroly FamiSafe

Tu sú niektoré z kľúčových funkcií, vďaka ktorým je FamiSafe a skvelá aplikácia pre rodičov, ktorí chcú chrániť svoje deti v dnešnom digitálnom svete.

Sledovanie polohy detí a oplotenie

Sledovanie polohy FamiSafe

S rodičmi FamiSafe majú rodičia možnosť sledovať miesto pobytu svojich detí a po škole sledovať ich pohybové aktivity. Môžete nielen sledovať aktuálne miesto pobytu svojho dieťaťa, ale tiež vidieť, kde používajú históriu polohy. Rodičia tiež získajú možnosť označiť geofence ako bezpečné zóny, takže akonáhle vaše dieťa vstúpi na listy predtým označené geofence, dostanete upozornenie.

Upozorňuje rodičov na podozrivé textové správy

Aplikácia FamiSafe ponúka širokú škálu funkcií, vďaka ktorým je iPhone a internet bezpečnejšie používať pre deti. Nástroj napríklad obsahuje upozornenie na podozrivý text, ktoré rodičom automaticky upozorní, keď ich dieťa dostane podozrivý text. Tento druh preventívnych opatrení môže pomôcť pri znižovaní rizika dieťaťa v súvislosti s počítačovým šikanovaním, obťažovaním a vystavením nevhodnému obsahu. Varovanie dostanete aj vtedy, keď je batéria iPhone vášho dieťaťa takmer vybitá.

Zvýšte bezpečnosť telefónov iPhone a iPad pre deti pomocou aplikácie rodičovskej kontroly FamiSafe 1

Zablokujte nevhodný webový obsah

Internet je plný nevhodného vystavenia obsahu, ktoré môže byť pre dieťa vážne škodlivé. Pomocou filtrovania webového obsahu spoločnosti FamiSafe môžete zaistiť, aby vaše dieťa zostalo ďalej od škodlivého obsahu blokovaním prístupu k nechceným a nevhodným webom.

Blokujte a obmedzte používanie aplikácií pre sociálne a herné aplikácie

Ochranné schopnosti FamiSafe sa neobmedzujú iba na blokovanie webových stránok, pretože rodičom tiež umožňujú blokovať prístup k určitým aplikáciám. Deti hrajú príliš veľa hier alebo trávia štúdium Instagram? Niektoré aplikácie môžete v telefónoch svojho dieťaťa blokovať na určitý čas a nechať ich používať tieto aplikácie iba obmedzený čas denne.

Monitorujte a obmedzujte čas obrazovky

FamiSafe tiež poskytuje rodičom prístup k užitočným informáciám, ktoré im môžu pomôcť určiť, koľko času trávia ich deti na svojom smartfóne. Rodičia môžu sledovať čas na obrazovke a kontrolovať, koľko času môžu používať svoje zariadenie. Rodičia môžu tiež obmedziť používanie svojich smartfónov deťmi na konkrétnych miestach, ako je škola alebo ich spálňa, čo je pre rodičov veľmi výhodné.

Asi najlepšia vec, ktorá sa týka aplikácie rodičovskej kontroly FamiSafe, je to, že umožňuje rodičom sledovať zariadenia svojich detí a spravovať, ako ich používajú, vzdialene prostredníctvom svojich vlastných smartphones, Po nainštalovaní a nastavení FamiSafe môžu rodičia zmeniť nastavenia z vlastných zariadení. Môžete získať úplné ukážku jeho funkcií tu,

Aplikácia rodičovskej kontroly FamiSafe je platená služba a stojí $90,99 za mesiac. Nákupom ročného balíka za cenu $ môžete ušetriť 50% mesačných nákladov40,99 za mesiac.