Zvuky Google pre pixely dostan├║ temn├Ż re┼żim a umo┼ż┼łuj├║ v├ím manu├ílne prid├íva┼ą zvonenia [APK Download]

Aplik├ícia Google Sounds, ktor├í bola spusten├í v decembri 2018, je n├íhradou spolo─Źnosti za ┼ítandardn├Ż selektor zvonenia Android. Je to ako tapety Google, ale pre zvuk. Aplik├ícia teraz prijala aktualiz├íciu verzie 2,1, ─Źo prin├í┼ía dve d├┤le┼żit├ę zmeny: tmav├Ż re┼żim a mo┼żnos┼ą manu├ílneho pridania vyzv├í┼łac├şch t├│nov.

Tmav├Ż re┼żim je ├║plne biely, na rozdiel od novej tmavo┼íedej farby Fit a pou┼ż├şva sa v nieko─żk├Żch ponuk├ích aplik├ície. Hlavn├í obrazovka aj v├Żber zvonenia v ka┼żdej sekcii maj├║ ─Źierne pozadie s bielym textom. Neexistuje v┼íak ┼żiadny manu├ílny prep├şna─Ź na zmenu t├ęmy. V┼íimol som si, ┼że v syst├ęme Android Q je pou┼żitie tmav├ęho re┼żimu pre cel├Ż syst├ęm, ale pravdepodobne ho budete m├┤c┼ą vidie┼ą v re┼żime Pie, aj ke─Ć je povolen├Ż re┼żim ┼íetri─Źa bat├ęrie.

Zvuky Google pre pixely dostan├║ temn├Ż re┼żim a umo┼ż┼łuj├║ v├ím manu├ílne prid├íva┼ą zvonenia [APK Download] 1 Zvuky Google pre pixely dostan├║ temn├Ż re┼żim a umo┼ż┼łuj├║ v├ím manu├ílne prid├íva┼ą zvonenia [APK Download] 2

Nov├Ż je tie┼ż FAB (pl├ívaj├║ce tla─Źidlo akcie) v pravom dolnom rohu Moje zvuky oddiel. Predt├Żm je jedin├Żm sp├┤sobom, ako sa tu zobrazi┼ą vyzv├í┼łacie t├│ny, mo┼żnos┼ą kop├şrova┼ą s├║bory mp3 z miestneho ├║lo┼żiska telef├│nu do zvonenie zlo┼żky. Nie ka┼żd├Ż vedel, ┼że tento trik, tak┼że ru─Źn├ę pridanie zvonenia z aplik├ície je v├ştan├Żm pr├şrastkom. Stla─Źte tla─Źidlo, prejdite na miesto, kde je vyzv├í┼łac├ş t├│n v telef├│ne, vyberte ho a mal by sa automaticky prida┼ą do v├í┼ího zvukov├ęho zoznamu.

Zvuky Google pre pixely dostan├║ temn├Ż re┼żim a umo┼ż┼łuj├║ v├ím manu├ílne prid├íva┼ą zvonenia [APK Download] 3 Zvuky Google pre pixely dostan├║ temn├Ż re┼żim a umo┼ż┼łuj├║ v├ím manu├ílne prid├íva┼ą zvonenia [APK Download] 4

Bohu┼żia─ż, t├íto posledn├í ─Źas┼ą nefunguje spo─żahlivo pre n├ís v┼íetk├Żch. Pre niektor├Żch sa vyzv├í┼łac├ş t├│n pou┼żije pod─ża o─Źak├ívania, zatia─ż ─Źo pre ostatn├Żch ni─Ź a zoznam zostane pr├ízdny. T├íto funkcia pre m┼ła nefunguje napriek nieko─żk├Żm re┼ítartom a vymazaniu ├║dajov aplik├ície.

Testovali sme aplik├íciu Google Sounds 2,1 v syst├ęme Android Q Beta 4 a 5, ale nie v syst├ęme Android Pie; V├í┼í najazden├Ż kilometr sa m├┤┼że l├ş┼íi┼ą, ak ┼íof├ęrujete. Zvuk nie je v Obchode Play k dispoz├şcii, preto si mus├şte aktualiz├íciu stiahnu┼ą z APKMirror, aby ste si ju mohli pozrie┼ą.

V─Ćaka:
Oliver Kehm, Samarth Verma, Armando

Sk├║ste postupova┼ą