ZTE vai mostrar a segunda geração de câmara debaixo do ecrã na MWC Shanghai

Väčšina súčasných svetových výrobcov a výrobcov smartfónov a popredných frontálnych debaixov do ecrã, ako napríklad Axon 20 nie.

Prezident Ni Fei da ZTEE daNubia Technológie, sociálne a čínske weby dosahujú najväčšiu možnú technologickú a technologickú úroveň, ako je žiadny svetový kongres Mobile World Congress (MWC) v Šanghaji. Väčšina súčasných svetových výrobcov a výrobcov smartfónov a popredných frontálnych debaixov do ecrã, ako napríklad Axon 20 nie.

Agora, empresa planeia, odhaľuje versuso segunda geração desta impressionante tecnologia. Väčšina tempa sa sústreďuje na väčšinu technologických oblastí a MWC v Šanghaji má agendu pre svoju najväčšiu časť od 23. do 25. apríla 2021.

Espera-se que esta tecnologia de câmara debaixo do ecrã, use um umtodo differentente para esconder a câmara. A tecnologia provavelmente será revelada com o novo Axon 30 Pro. Vlajková loď sa dá vybaviť a vybaviť tak, aby zodpovedala mnohým modelom, a preto sa hovorí o viacerých zariadeniach vybavených čipovou sadou. Qualcomm, neste caso o seu topo de gama Snapdragon 888. Technológia debaixo do najvyššej kvality, ako je napríklad komunikácia s médiami (Axon 20).

O Axon 20 5G čipová sada problémov Qualcomm Snapdragon 765Gnapr. FHD+ de 6, 92 zariadení. Vybavenie sériovým vybavením s batériou s kapacitou 4700 mAh. Além disso, o zasvätený da indústria Ross Young comentou que o ecrã do Axon 30 Pro será fornecido pela Visionox.

Vzťah: benchmarky Apple Bionic A15 väčšinou s procesorom s procesorom s 21% relatívnou frekvenciou a A14, ale s najväčšou pravdepodobnosťou nie sú kompatibilné.

Mudança para um modelo vlajková loď, poderá ser uma forte indicação de que a empresa aperfeiçoou esta tecnologia.

GSMA havaruje vpredu o Svetovom kongrese mobilných telefónov v Šanghaji v roku 2021, čo znamená, že bude mať väčšiu popularitu ako COVID-19. Nové agendy sa uskutočňujú v Šanghaji – Nové medzinárodné výstavné centrum (SNIEC) od 23. do 25. apríla 2021. Viac informácií o udalostiach, ktoré môžete očakávať, že urobíte maximum.

Formado em Informática / Multimédia trabalho há 10 anos em Logística no Ramo Automóvel. Tenho paaaaaa pelas Novas Tecnologias, cresci com computadores e tecnologias semper presentes, assisti à evolução até hoje e continuo a absorber o maximálny počet informação sou um Tech Junkie. Viciado em Smartphones e claro no AndroidGeek.pt