ZTE oznámilo viac ako Axon 30 s rozlíšením 64 MP

Acontece que Essa informação estava errada, pois um poster oficial divulgado hoje, revelou que o novo flaghip da ZTE Axon 30 Pro irá ter três câmaras de 64MP.

Naše janeiro, hlavné informácie o vlajkovej lodi daZTE ods. 2021, oAxon 30 Pro, Snímač pod 200MP. Ave the fonve reeloue with a camara serial um sensor Samsung S5KGND com man tamanho de pixel de 10,28um. Informácie o stave informačných zdrojov, plagáty oficiálnych divízií, ukážky nových vlajkových lodí ZTE Axon 30 Pro má 64 megapixelov.

Väčšina možností konfigurácie smartfónu, ako aj ďalšie informácie o vašom telefóne Axon 30 Pro majú veľký výber komodít. Ao lado da câmara principal de 64MP, parece que a ZTE Também obsahuje väčšinu telefónov, telefónov a telefónov s rozlíšením 64 MPx. Galaxy S21+ 5GSnímač sníma 64 -megapixelový snímač s veľkým rozlíšením.

Rôzne vlajkové lode majú hlavné princípy. Telefóny ako oSamsung Galaxy S21 Ultra 5G, O OnePlus 8 Pro, O Mi 10 UltraEo Nájdite X3 Pro to mais de uma câmara topo de gama, mas o Axon 30 Pro K dispozícii sú všetky snímače s rozlíšením 64 MP.

Espera-se também que o telefone venha com um chipset Qualcomm Snapdragon 888AMOLED, batéria s kapacitou 4700 mAh, kapacita 55 W a Android 11 na Cix. Axon 30 Pro deve chegar com a segunda geração da tecnologia de câmara UD debaixo do ecrã (UD). Uga fuga de informação recente sugeriu que este smartphone, poderia ser equipmentado com um grande ecrã de 6, 92 polegadas. Väčšina potvrdzuje zvýšenie rozlíšenia telefónu o FHD+ alebo QHD+, čo znamená, že sú podporované vyššie než 120 Hz.

Súvisiace obrázky: Android 12 vrátane nového dizajnu pre IU alebo Mensagens Google

Žiadne áno, aZTE Lançou oAxon 20 5GComo o primeiro smartphone do mundo, com câmara debaixo do ecrã. Väčšina vybavenia, ktoré sú vlajkovou loďou smartfónov, ale aj ďalších, starších modelov gama médií. ZTE pretendia usar como teste, para esta tecnologia. Obyčajné vybavenie, ktoré by mohlo viesť k selfie.