ZTE odhaľuje a zvyšuje počet UD nie MWC Shangai 2021

Esta é a sucessora da primeira tecnologia de câmara UD da empresa, e chega com várias melhorias.

Hoje 23 de fevereiro de 2021, aZTE Predstavujeme vám jednu z najpopulárnejších tecnologických technológií (debaixo do ecrã), bez toho, aby sme museli MWC Šanghaj 2021 hlásiť. câmara UD da empresa, e chega com várias melhorias.

Para quem não sabe, o Mobile World Congress and em grande evento onde várias gigantes da tecnologia a presentam as suas novas e inovadoras tecnologias. Naše momentalne emiráty reprezentujú jednu z najpopulárnejších technologických oblastí, ako sú 5G, inteligencia, umelá inteligencia, inteligentný životný štýl, inteligentné a inovatívne technológie. A ZTE Também si uvedomil, že sa mu nemusia venovať žiadne udalosti, ako sa to deje a čo sa deje. câmara UD. O primeiro equipmentam com com eesta nova tecnologia, foi oAxon 20 5G, Que foi lançado no yes passado.

Naše základné údaje o novej technológii ekzémov, ako sú hlavné princípy atualizácie a pixelov na zóne da Câmara. Môžete získať maximálnu hustotu pixelov od 200 ppi alebo novú veľkosť viac ako 400 ppi. Väčšina z nich môže mať niekoľko záberov a ďalších. Além disso, a empresa também teve como objetivo, conseguir um melhor ecrã principal.

Vzťah: Qualcomm a ZTE k záveru o základnom pásme Snapdragon X65 MmWave v Číne

Outra melhoria notável está on taxa de atualização do painel, já que o novo ecrã possui uma taxa de atualização de 120Hz. Bem maior do que os 90hz vistos on primeira geração da tecnologia de câmara UD, da ZTE. Všetko, čo musíte urobiť, je demonštrovať prvotriednu technickú technológiu 3D bez ekvalizéra. Izoluje 3D tvár a zaznamenáva skutočné tempo, ako aj lepšie, keď existujú 2D 2D efekty. Ou seja, andualualmente uma das tecnologias biométricas mais fortes e seguras que também podem ser series used para modelação 3D, realidade aumentada e outras applicationcaões.