ZTE Axon 9 Pro sa oficiálne prezentuje ako kompletný vlajkový balík

ZTE Axon 9 Pro sa oficiálne prezentuje ako kompletný vlajkový balík 1

ZTE robí veľký návrat ako jej vlajková loď Axon 9 Pro konečne odhaľuje v celom rozsahu. Po zákaze OEM, právnych problémoch s vládou USA, boli jeho operácie dosť obmedzené. Ale s ZTE Axon 9 Vydanie Pro, výrobca zariadenia je pripravený naraziť hlavy na iné veľké mená na trhu. V súčasnosti bude uvedený na trh v európskom regióne.

ZTE Axon 9 Pro nebolo vôbec ťažké. Jeho geekbenchské zápisnice a pozvánky do médií odhalili veľa funkcií. V súčasnosti takmer všetky vlajkové lode sledujú trend obrazovky. Takže ZTE Axon 9 Pro sa môže pochváliť 60,21-palcový displej s 2248 x 1080 pixelmi a 18.7:9 pomer strán. Displej je na paneli AMOLED a používa technológiu úpravy farieb Axon Vision podľa prostredia používateľa.

ZTE Axon 9 pre

ZTE Axon 9 pre ZTE Axon 9 pre

Axon 9 Pro zbalí čipovú sadu Snapdragon 845 6 GB RAM a 128 GB pamäťová jednotka. Fotoaparát dodáva AI silu na 12 + 20MP objektív na zadnej strane a tiež na 20MP selfie strelec na prednej strane. Má tiež stereofónne reproduktory s technológiou Hi-Fi audio a Dolby Atmos. Toto nie je nič nové vzhľadom na stav vlajkovej lode telefónu. Ako glazúra na torte prichádza s certifikátom IP68 na ochranu pred vodou a prachom.

Nová vlajková loď spoločnosti ZTE používa systém Android 8,0 Oreo už nie je v balení. Očakávame, že v budúcnosti bude možné ošetrenie koláčom. Náklady na ZTE Axon 9 Pro je vo forme prémiovej jednotky. Aby ste si mohli vychutnať všetky trendy funkcie tejto novej vlajkovej lode, musíte sa odložiť 649 € zodpovedajúce 757 USD, Zrejme sa zariadenie bude držať predaja iba v Európe.

Takže si myslíte, že ZTE Axon 9 Pro bude jedným z úspešných vlajkových vrahov 2018 ..? Je to určite obrovský návrat, keď sa pozriete na právne otázky, ktoré spoločnosť ZTE vyriešila a ktoré ovplyvnili jej podnikanie. Je to údajný OEM so zoznamom dobrých a účinných jednotiek počas jeho výroby. Teraz musíme vidieť Axona 9 Spoločnosť Pro ZTE si bude udržiavať vysokú vlajku na trhu so smartfónmi Android.