Zr├Żchlenie 5G iPhone Apple rast vo fi┼ík├ílnom roku 21: spr├íva

Apple

Zr├Żchlenie 5G iPhone Apple rast vo FY21: Report (Reprezentat├şvny obr├ízok) & nbsp | & nbspPhoto Kredit: & nbspAP

Na├ş Dill├ş: Zavedenie 5G telef├│nov iPhone koncom tohto roka by posl├║┼żilo ako katalyz├ítor, ktor├Ż sa m├┤┼że ur├Żchli┼ą Apple Rast spolo─Źnosti iPhone vo finan─Źnom roku 2021, uviedla v spr├íve Morgan Stanley.

Apple spolupracuje s partnermi v oblasti kan├ílov na roz┼í├şren├ş distrib├║cie programov v├Żmeny a financovania iPhone, ─Źo bude d├┤le┼żit├Żm faktorom pri inov├íci├ích, ke─Ć sa zaved├║ drah┼íie zariadenia 5G. Pod─ża spr├ívy s n├ízvom ÔÇ×Ak├í je sila sign├ílu v USA 5G v roku 2020ÔÇť ? "

ÔÇ×5G m├í tie┼ż potenci├íl ┼ąa┼żi┼ą viac ako len pre iPhone, preto┼że vy┼í┼íie r├Żchlosti siete / kapacita spojen├ę s ni┼ż┼íou latenciou ┼ąa┼żia v├Żhody pre Apple Watch, AirPods a App Store, najm├Ą ak sa Augmented Reality st├íva rast├║cou kateg├│riou aplik├íci├ş s 5G, ÔÇťzd├┤raznila spr├íva. Apple O─Źak├íva sa, ┼że v roku 2020 pr├şde so ┼ítyrmi telef├│nmi iPhone a jeden z nich pr├şde s podporou 5G.

Apple Dohoda iPhone alebo S / TMUS (zl├║─Źenie spolo─Źnost├ş T-Mobile a Sprint), ak bude dokon─Źen├í, by mohla vytvori┼ą dostatok konkuren─Źn├Żch hrozieb pre potenci├ílne ur├Żchlenie invest├şci├ş koncom roka 2020 oproti roku 2021.

ÔÇ×Aj ke─Ć sme si v┼íimli, ┼że oneskorenia v aukci├ích stredn├ęho p├ísma spektra pravdepodobne posun├║ do roku 2021 zmyslupln├ę invest├şcie do zariaden├ş 5G, vydanie 5G iPhone a schv├ílenie S / TMUS maj├║ potenci├íl to ur├Żchli┼ą,ÔÇť uv├ídza sa v spr├íve.

Vrch 4 V┼íetci poskytovatelia slu┼żieb v Severnej Amerike bud├║ ma┼ą do konca roku 2020 ÔÇ×celo┼ít├ítneÔÇť pokrytie 5G. Jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch pr├şjmov├Żch pr├şle┼żitost├ş pre bezdr├┤tov├Żch oper├ítorov v 5G je pevn├ę bezdr├┤tov├ę pripojenie (mo┼żnos┼ą by┼ą 18 mili├írd dol├írov).

ÔÇ×Ako v┼íak vidno na prv├Żch pokusoch vo Verizone, pokusy o poskytovanie pevnej bezdr├┤tovej slu┼żby s vysokop├ísmov├Żm spektrom milimetrov├Żch v─║n boli n├íro─Źn├ę. Strednop├ísmov├ę spektrum s lep┼íou propag├íciou zost├íva k─ż├║─Źom k vyu┼żitiu tejto pr├şle┼żitosti mimo hustej mestskej oblasti, ÔÇťuviedla spr├íva.