Zrušenie pode Samsung o Galaxy S21 FE 5G por causa do Z Flip 3

Využívame všetky globálne čipy, ktoré podporujú všetky čipy, a teda disponujú všetkými údajmi a údajmi, ktoré sú k dispozícii.

Naše alguns dias dissemos que o Samsung Galaxy S21 FE zahŕňa ich výrobu. Využívame všetky globálne čipy, ktoré podporujú všetky čipy, a teda disponujú všetkými údajmi a údajmi, ktoré sú k dispozícii. Žiadne domingo, ďalšie informácie o vašej funkcii a dôležitosti pre spoločnosť Samsung, pretože:

„Cancelamos o evento Unpacked online do Galaxy S21FE, ako je to možné pri vytváraní väčších výstupov “, ako napríklad:” Návšteva a odoslanie smartfónu. “

V tejto súvislosti nájdete všetky informácie, ktoré sú k dispozícii, a potom sú k dispozícii všetky možnosti Samsung a ich zrušenie. Väčšina globálnych čipových súprav, ktoré si môžete dovoliť, vyrábať telefóny a používať čipové sady médií a baixa gama; o Galaxy S21 FE ponúka množstvo čipových súprav Snapdragon 888 vyrábaných spoločnosťou Samsung Foundry, ktoré používajú a spracovávajú procesor. 5 nm. Väčšina spôsobov, akými je možné pracovať s telefónom alebo telefónom, ponúka hlavné prvky čipsetu, ako aj dizajn celého Samsungu.

Spoločnosť Samsung môže zrušiť svoje hlavné o Galaxy S21 FE

O segundo motivo para o possível cancelamento do Galaxy S21 FE é provavelmente o forte desempenho de vendas do Galaxy Z Flip 3; Informácie o telefóne a predajcovi spoločnosti Samsung. O Galaxy Z Flip 3 Também USA alebo Chipset Snapdragon 888 ea Samsung quer usar qualquer stock do Čipová sada que tenha disponibilita no dobrável em vez do Galaxy S21 FE. Parece que and Samsung prefere koncentrrar os seus escôc de marketing at unidade dobrável.

Odkaz: Smartphone vivo com Snapdragon 898 aparece no GeekBench

Vyberte si Samsung, či chcete zrušiť alebo zrušiť výber, obmedziť možnosti sťahovania a prehrávania, či pokračovať v produkcii, alebo pokračovať v čipových sadách od spoločnosti Snapdragon 888. Galaxy Z Flip 3.

Samsung Galaxy S21 FE. O telefone que pode não acontecer

Os rumores das especificações do Galaxy S21 FE, vrátane inklúzie OLED de 6,4 rozlíšiteľné od 120 Hz do 1 080 x 2 340 pixelov.
Vyberte si telefón alebo telefón, ktorý má k dispozícii, dostupné pre väčšinu bežných skladieb (väčšina 32 megapixelov, ultra široká 12 megapixelov a 12 megapixelov). 8 MP) má batériu 4370 mAh a dodáva sa s autonómiou a výkonom 45 W. Espera-se 8 GB de memória e 128 GB de armazenamento incluídos. Vyberte zariadenie, ktoré sa má zrušiť, a nenahumuje žiadne špecifické požiadavky.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3