zrejme Apple Nedovolí, aby zlí chlapci vo filmoch používali telefóny iPhone

Umiestňovanie produktov vo filmoch je celkom bežné. Vidíme to stále, keď niekedy vidíme postavy vo filmoch, ktoré používajú počítače a telefóny a autá od rôznych spoločností, takže by nemalo byť prekvapením, ak sa občas stretnete s filmom, v ktorom je postava pomocou iPhone.

To všetko znie celkom normálne a štandardne a zatiaľ Apple nemá problém s umiestňovaním produktov, zdá sa, že spoločnosť má určité pravidlá týkajúce sa spôsobu použitia alebo vykreslenia jej produktov. Vo videu s Vanity Fair režisér Rian Johnson odhalil kúsok málo známej maličkosti.

Podľa Johnsona, ktorý zrútil scény vo svojom filme Knives Out, to odhalil Apple nepovoľuje zlým chlapcom vo filmoch používať iPhone. "Ďalšia vtipná vec … neviem, či by som mal povedať, alebo nie, haha!" … Je to veľmi zaujímavé. Apple, umožňujú vám používať telefóny iPhone vo filmoch, ale – a to je veľmi dôležité, ak ste niekedy sledovali záhadný film – zbabelci nemôžu mať vo fotoaparáte iPhone. ““

Pravdepodobne je to kvôli AppleZnepokojuje ich imidž, keď nechce, aby bol iPhone spojený s vilkou akéhokoľvek druhu. Nie sme si istí, ako je to pravda, ale neprekvapilo by nás, že spoločnosti pravdepodobne majú odlišné pravidlá, pokiaľ ide o používanie ich produktov, najmä v bežných médiách.

Vyplnené. Prečítajte si viac o a. zdroj: BGR