Zoznam nadchádzajúcich počítačových hier do roku 2020

Zoznam nadchádzajúcich počítačových hier do roku 2020 1

V tomto úplne novom zozname vám predstavíme všetko, čo vieme o všetkých známych dátumoch vydania pre nadchádzajúce počítačové hry tento rok 2020, podľa mesiaca.

Podobne ako tento rok, aj v tomto roku bol priemysel videohier ovplyvnený pandémiou COVID-19. Mnohé naplánované nové vydania boli oneskorené z dôvodu nešťastných okolností.

Zdá sa však, že táto otázka je vyriešená pomaly. Existuje aj množstvo nových konzol, ako napríklad PlayStation 5 je naplánované na vydanie v tomto roku, a preto niektoré z najväčších herných titulov ešte neboli vydané.

Zoznam nadchádzajúcich počítačových hier do roku 2020

Zoznam pripravovaných počítačových hier na rok 2020

Tu je zoznam všetkých pripravovaných počítačových hier, ktoré sú naplánované na rok 2020. Ďalej sme rozdelili hry do mesačných sekcií, aby bolo ľahšie udržiavať prehľad.

Pripravované počítačové hry v júli

Aj keď v dôsledku pandémie došlo k oneskoreniu viacerých hier, v júli sa stále čaká veľa zaujímavých udalostí. Death Stranding, Grounded a Ooblets sú obzvlášť pozoruhodné tituly tu.

Zoznam nadchádzajúcich počítačových hier do roku 2020 2

júl 1—TrackmaniaJuly 10 – F1 2020July 10 – Krvavé farby: Prekliatie mesiaca Júl 2 14 – Death StrandingJuly 14 – Príbeh ročných období: Priatelia minerálneho mesta 15. júla – Ooblets (skorý prístup) 23. júla – RökiJuly 28 – GroundedJuly 28 – Zničte všetkých ľudí! (Remake) 28. júl – OthercideJuly 30 – Fight CrabJuly 31 – Fairy TailZnámy dátum v júli –iberizovaný

Pripravované počítačové hry v auguste

Je tu dosť pár zábavných titulov, medzi ktoré patrí AmazonMMO New World, rytmické no Straight Roads a epická strategická hra Total War Saga: Troy.

august 7—Rýchla a zúrivá križovatkaAugust 13 – Total War Saga: TroyAugust 25 – New WorldAugust 25 – Remothered: Broken PorcelainAugust 25 – No Straight RoadAugust 28 – Project Cars August 3 28 – Mafia: Definitívne vydanieAugust 28 – Wasteland August 3 28 – Windbound Neznámy dátum vydania v auguste – Serious Sam 4

Pripravované počítačové hry v septembri

Vysoko očakávaný Cyberpunk 2077 bol pôvodne uvedený na trh tento mesiac. Ale stále existuje veľa skvelých titulov, na ktoré sa môžeme tešiť. Tie obsahujú MarvelAvengersova akčná hra a Kingdom Simulation Crusader Kings 3,

septembra 1—Crusader Kings september 3 1—Iron HarvestS September 4—Tony Hawks Pro Skater 1 a 2 septembra 4-Marvelär Avengers

Pripravované počítačové hry v októbri

Zatiaľ nie je známych veľa hier, ktoré boli vydané v októbri, ale časom môžeme získať viac správ. V súčasnosti sú najväčšími titulmi Star Wars: Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

Ako opraviť Star Wars: Squadrons Crashing, Wunch Launch alebo Lags s FPS kvapkami

október 2—Star Wars: Letky 20. októbra – LEGO Star Wars: Skywalker Saga Neznámy októbrový dátum vydania – Book Of TravelsUnoked Dátum vydania október – Calico

Pripravované počítačové hry v novembri

Najobľúbenejší a dlho očakávaný titul, ktorý bude vydaný tento mesiac, je Cyberpunk 2077 CD Project Red, ktorý bol pôvodne naplánovaný na vydanie v septembri.

Opravte zlyhanie hry Cyberpunk 2077 pri spustení, vrstve, debnení alebo poklese FPS

17. novembra – Cris Tales 19. novembra – Cyberpunk 2077

Pripravované počítačové hry v decembri

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne počítačové hry s oficiálnym dátumom vydania v decembri. Po získaní ďalších informácií túto sekciu zaktualizujeme.

Počítačové hry do roku 2020 bez určeného dátumu vydania

V roku 2020 je naplánovaných niekoľko počítačových hier, ktoré však ešte nemajú oficiálny dátum vydania. Uviedli sme ich nižšie. Niektoré z nich môžu byť prepustené aj budúci rok; v takom prípade aktualizujeme tento zoznam, len čo dostaneme správy.

12 minútVirborné kráľovstvoVeľmi ríše 4 Úžasný útekPassassin’s Creed ValhallaBabylons FallBattletoadsBiomutantBoyfriend DungeonCarrionChivalry 2Circuit SuperstarsCONV / RGENCE: League of Legends StoryCuphead: Delicious Last Course (DLC) Temné obrázky Vyhotovenie vydania DesaťročiaZískajte na FinishHaH 3 PC (Master Chief Collection) Halo 3: ODST PC (Master Chief Collection) Halo 4 PC (Master Chief Collection) Hollow Knight: SilksongHorizon: Zero DawnHumankindJett: The Far ShoreKena: Bridge of SpiritsLakeLittle Nightmares 2Lucifer In theMedal of Honor: Above and BeyondMicrosoft Flight SimulatorMortal ShellN1RV-ANN-ANarakaoRoLo DeluxeTell Me WhyTunicTwin MirrorVampire: Maškaráda – Krvné línie 2Watch Dogs: LegionWay to the WoodsWerewolf: Apokalypsa – EarthbloodWindjammers 2WitchbrookYakuoung Sou a

Uvádzame tiež niektoré hry, ktoré mali byť pôvodne vydané v roku 2020, ale teraz boli oneskorené alebo oficiálne naplánované na vydanie v roku 2021.

Vesmírny program Kerbel 2 – Povstania

To je teraz. Túto sekciu budeme pravidelne aktualizovať, keď dostávame ďalšie aktualizácie týkajúce sa hier. Dúfame, že vám tento zoznam pomôže. Ak sa vám to páčilo, nezabudnite sa pozrieť na ostatných Windows Sprievodcovia, herné príručky, sociálne médiá, príručky pre iPhone a príručky pre Android, aby ste si mohli prečítať viac. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Tiež sa prihláste k odberu nášho YouTube channel vyhrať našu súťaž 150 dolárov. Happy Gaming.