Zosta┼łte akt├şvny, zariadenie na ┼íetrenie sp├Ą┼ą je mo┼żn├ę rezervova┼ą

Ovl├ídanie v├í┼ího smartf├│nu alebo pr├íca na po─Ź├şta─Źi nieko─żko hod├şn sa v s├║─Źasnosti st├íva ─Źoraz popul├írnej┼íou ─Źinnos┼ąou, ─Źo znamen├í a z├íva┼żn├Ż postur├ílny probl├ęm Pre v├Ą─Ź┼íinu ─żud├ş: v├Ą─Ź┼íinu ─Źasu tr├ívite zl├Żm postaven├şm, najm├Ą pokia─ż ide o chrb├ít. Poz├şcie, ktor├Żch v├Żsledky bud├║ v nasleduj├║cich rokoch negat├şvne hodnoten├ę. Na┼í┼ąastie si traja talianski chlapci predstavili jednoduch├ę, ale efekt├şvne rie┼íenie: Pokra─Źujte v akt├şvnej ─Źinnosti, prenosn├ę zariadenie, ktor├ę detekuje na┼íe dr┼żanie tela a vibruje, aby n├ís varoval, aby sme ho opravilia tak n├ím pom├┤┼żu zmeni┼ą nespr├ívne n├ívyky.

O StayActive sme hovorili minul├Ż september, ke─Ć sme viedli rozhovor s dvoma z troch zakladate─żov, Lucou Scevola, riadite─żkou oper├íci├ş a kontaktov, a Francescom Duliom, gener├ílnym riadite─żom a CTO (tret├ş mana┼ż├ęr soci├ílnych m├ędi├ş Susanna Brogin). Od minul├ęho piatku v┼íak jednotka prist├íla vo svete crowdfundingu, priamo na Eppele, za─Źiatkom marca, kde zostane akt├şvna a┼ż do jedine─Źnej pr├şle┼żitosti na zabezpe─Źenie toho, aby sa projekt premietol do reality.

1485425702782062 police

Jeho prev├ídzka je ve─żmi jednoduch├í: mal├í a ─żahk├í nesen├Ż vertik├ílne, so ┼í├şpkou na tele smeruj├║cou nahor, Uistite sa, ┼że ste ho umiestnili dva prsty pod kosti n├┤h, Magnet, ktor├Ż sa m├í nan├í┼ía┼ą na odev, ho udr┼ż├ş na svojom mieste. Potom jednoducho nain┼ítalujte a nakonfigurujte aplik├ície, k dispoz├şcii pre iOS a Android, vykonajte p├írovanie prostredn├şctvom bluetooth medzi StayActive a smartf├│nom a vykonajte kalibra─Źn├║ proced├║ru, ktor├í trv├í asi 30 sek├║nd, v─Ćaka ─Źomu je zariadenie vo svojich objektoch presnej┼íie. Ak predpoklad├íte nespr├ívne polohy, zariadenie v├ís upozorn├ş vibr├íciou.

Moment├ílne StayActive zist├ş iba kyphotick├ę poz├şcie, ale ak financovanie prech├ídza aktualiz├íciou vr├ítane hardv├ęru, o─Źak├íva sa, ┼że tak urob├ş. by┼ą schopn├Ż vyhodnoti┼ą aj lord├│zu a skoli├│zu, zatia─ż ─Źo aktu├ílna aplik├ícia bude v rozhran├ş ├║plne prepracovan├í, aby bola kraj┼íia a funk─Źnej┼íia.

Zrejme zosta┼łte akt├şvny nejde o rie┼íenie ┼ítruktur├ílnych patol├│gi├ş u┼ż zaveden├ę, ale ak v├┤bec, je navrhnut├Ż tak, aby n├ím pomohol zabr├íni┼ą tomu, aby vznikol zl├Żm n├ívykom. Aby to bolo mo┼żn├ę dosiahnu┼ą najlep┼í├şm sp├┤sobom, maj├║ ho ─żudia StayActive vyvinul jednotku v ├║zkej spolupr├íci s fyzick├Żmi terapeutmi ISICO (Taliansky vedeck├Ż in┼ítit├║t chrbtice), ktor├Ż zvl├ída probl├ęmy s chrbtom viac ako 50 rokov.

Rovnako ako vo v┼íetk├Żch kampaniach crowdfundingu je mo┼żn├ę projekt financova┼ą aj darmi r├┤znych nomin├ílnych hodn├┤t 5 Euro. Ak sa v┼íak chcete zmocni┼ą StayActive, m├┤┼żete sa v s├║─Źasnosti pok├║si┼ą vyhra┼ą jednu z jednotiek za z─żavnen├║ cenu, navrhovan├║ za 65 EUR alebo zaplati┼ą pln├║ cenu rovnaj├║cu sa 70 eur, Dod├ívky za─Ź├şnaj├║ v mesiaci j├║l,