Zobrazí sa prototyp Pixel 4 XL v matnej šedej na predaj v Číne

Niektorí majitelia Pixelu to vedia nedávno na čínskom online trhu s blchami 4 XL je žiarlivý pre všetky zlé dôvody – tieto dôvody sú hlavne preto, že tento telefón je naozaj testované zariadenie. Všade, kde sa nachádza výstražné štítky, ktoré varujú tých, ktorí zistia, že telefón nebol schválený komisiou FCC na používanie a že obsahuje nebezpečný laserový blesk. Ale to bola farba, ktorá prinútila každého hovoriť … a je to sivé.

V zozname sa uvádza, že táto „inžinierska jednotka“ má úložnú kapacitu 64 GB a túžby 2 699 juanov alebo približne 380 dolárov. Obrázky ukazujú, že zariadenie je zapnuté a na stránke „O telefóne“. Existuje jasná ponuka IMEI – čo znamená, že Jupiter nemusí byť schopný používať telefón ako telefón – a Android 10 je na palube.

Zobrazí sa prototyp Pixel 4 XL v matnej šedej na predaj v Číne 1

Tento matný šedý matný povrch sa, bohužiaľ, veľmi líši od lesklej čiernej farby, na ktorú sme zvyknutí.

Aj keď je tento príspevok vo vzduchu presný, poskytuje nám niekoľko nápadov na rozhovor. Ak sa chcete tohto telefónu zmocniť, veľa šťastia. Skúsili sme s aplikáciou Idle Fish, ktorá je obchodnou stránkou Alibaba, a našu adresu v USA sme nemohli prepísať.

Skúste prehliadať