Zobrazenie ul├şc Google obch├ídza dokola a siaha 1 miliardy in┼ítal├íci├ş v Obchode Play

St├íle si pam├Ąt├ím, ke─Ć bola slu┼żba Google Street View predin┼ítalovanou ikonou, ktor├║ som si ┼żelala, aby som ju mohla odstr├íni┼ą zo svojho zariadenia, ale nemohla som ju, preto┼że bola s├║─Źas┼ąou slu┼żby Mapy Google. Teraz je slu┼żba prieskumu vyvinut├í, ┼żije nez├ívisle a v─Ćaka roz┼í├şreniu 360 kamier a obsahu generovan├ęmu pou┼ż├şvate─żom, ako aj v─Ćaka pridaniu desiatok zauj├şmav├Żch zbierok fotografi├ş z re├ílneho do fikt├şvneho, dosiahla 1 mili├írd celkov├Żch in┼ítal├íci├ş v Obchode Play.

Aj ke─Ć mnoh├ę z t├Żchto stiahnut├ş bud├║ v├Żsledkom najdlh┼íej predin┼ítalovania aplik├ície v zariadeniach, 1 Miliardy s├║ st├íle p├┤sobiv├Żm m├ş─żnikom. Pod─ża AppBrain to takmer trvalo 4 roky, ke─Ć Street View prejde z 500 mili├│nov dol├írov na 1B in┼ítal├íci├ş, tak┼że rast bol v porovnan├ş s ostatn├Żmi slu┼żbami Google pomal├Ż, ale aspo┼ł nestagnoval.

Pam├Ąt├ím si len nain┼ítalovanie funkcie Street View na nov├ę zariadenie, ke─Ć vid├şm spr├ívu o skvelej novej kolekcii, napr├şklad Batcave a Miniature Wunderland, ale pri ka┼żdej in┼ítal├ícii ma nadchne to, ako ma m├┤┼że prepravi┼ą na r├┤zne ├║┼żasn├ę miesta v okol├ş. vo svete a ┼żel├ím si, aby som k tomu mohol viac prispie┼ą alebo aby som mohol str├ívi┼ą viac ─Źasu pote┼íen├şm zo v┼íetk├Żch fantastick├Żch skryt├Żch miest, ktor├ę na┼ía plan├ęta pon├║ka. No … sp├Ą┼ą na obrazovku m├┤jho po─Ź├şta─Źa idem. Ak m├íte ─Źas a e┼íte ste nekontrolovali Street View, stiahnite si ho. Najnov┼íie pr├şrastky poch├ídzaj├║ z Malty.

Zobrazenie ul├şc Google

Zobrazenie ul├şc Google

Sk├║ste postupova┼ą