Zobrazenie ulíc Google obchádza dokola a siaha 1 miliardy inštalácií v Obchode Play

Stále si pamätám, keď bola služba Google Street View predinštalovanou ikonou, ktorú som si želala, aby som ju mohla odstrániť zo svojho zariadenia, ale nemohla som ju, pretože bola súčasťou služby Mapy Google. Teraz je služba prieskumu vyvinutá, žije nezávisle a vďaka rozšíreniu 360 kamier a obsahu generovanému používateľom, ako aj vďaka pridaniu desiatok zaujímavých zbierok fotografií z reálneho do fiktívneho, dosiahla 1 miliárd celkových inštalácií v Obchode Play.

Aj keď mnohé z týchto stiahnutí budú výsledkom najdlhšej predinštalovania aplikácie v zariadeniach, 1 Miliardy sú stále pôsobivým míľnikom. Podľa AppBrain to takmer trvalo 4 roky, keď Street View prejde z 500 miliónov dolárov na 1B inštalácií, takže rast bol v porovnaní s ostatnými službami Google pomalý, ale aspoň nestagnoval.

Pamätám si len nainštalovanie funkcie Street View na nové zariadenie, keď vidím správu o skvelej novej kolekcii, napríklad Batcave a Miniature Wunderland, ale pri každej inštalácii ma nadchne to, ako ma môže prepraviť na rôzne úžasné miesta v okolí. vo svete a želám si, aby som k tomu mohol viac prispieť alebo aby som mohol stráviť viac času potešením zo všetkých fantastických skrytých miest, ktoré naša planéta ponúka. No … späť na obrazovku môjho počítača idem. Ak máte čas a ešte ste nekontrolovali Street View, stiahnite si ho. Najnovšie prírastky pochádzajú z Malty.

Zobrazenie ulíc Google

Zobrazenie ulíc Google

Skúste postupovať