Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

znovu Apple? K dispoz├şcii je nov├í spr├íva blokuj├║ca iPhone, iPad alebo Mac

Aj ke─Ć to nie je norm├ílne, niekedy s├║ v ┼łom nedostatky smartphones ─Źo znamen├í, ┼że spr├ívy alebo e-maily ich ovplyv┼łuj├║ viac alebo menej natrvalo. Toto s├║ zriedkav├ę pr├şpady, ale skon─Ź├ş sa r├Żchlo a r├Żchlo sa ┼í├şria medzi pou┼ż├şvate─żmi.

Apple a jeho pou┼ż├şvate─żom s├║ tieto probl├ęmy najviac postihnut├ę, ktor├ę sa r├Żchlo vyrie┼íia. Zd├í sa, ┼że nov├í situ├ícia sa teraz deje s jednoduchou sadou znakov spr├ív blokuj├║cich po─Ź├şta─Źe iPhone, iPad alebo Mac.

Znak iPhone iPad Správa Mac zlyhala

Chyba opera─Źn├ęho syst├ęmu Apple

Po ur─Źitom ─Źase bez probl├ęmov so spr├ívami Apple Zd├í sa, ┼że teraz m├í k dispoz├şcii nov├║ situ├íciu. Z toho, ─Źo bolo objaven├ę a zverejnen├ę na internete, je jednoduch├Ż s├║bor znakov v Sindhi spolu s talianskou vlajkou.

Nie je ist├ę, ─Źi to viedlo k objaveniu tejto problematickej postupnosti, ale je pravda, ┼że sa ┼í├şril v spr├ívach z telegramu. Samozrejme, ┼że sa r├Żchlo dostal aj do ─Ćal┼í├şch siet├ş a ─Ćal┼í├şch slu┼żieb.

Jednoduchá správa blokuje iPhone, iPad alebo Mac

inform├ície existuj├║ce, tento probl├ęm sa t├Żka syst├ęmov iOS aj MacOS, ktor├ę ovplyv┼łuj├║ iPhone, iPad alebo Mac. Chyby m├┤┼że sp├┤sobi┼ą aj ka┼żd├í aplik├ícia spusten├í v t├Żchto syst├ęmoch. Aby sa to e┼íte zhor┼íilo, posta─Źuje spr├íva, aby sa probl├ęm mohol prejavi┼ą s├ím.

Aj ke─Ć ide o neobvykl├║ situ├íciu, nem├í trval├Ż ├║─Źinok. Ako vid├şte na videu ni┼ż┼íie, zdie─żanom na Twitter, zariadenie neodpoved├í nieko─żko min├║t a potom za─Źne norm├ílne fungova┼ą.

Zariadenie na blokovanie str├║n

V niektor├Żch neobvykl├Żch situ├íci├ích m├┤┼żu by┼ą dokonca trvalo zablokovan├ę a potom sa musia manu├ílne re┼ítartova┼ą. S t├Żmto zlyhan├şm nie s├║ spojen├ę ┼żiadne ─Ćal┼íie z├íva┼żn├ę probl├ęmy.

O tomto probl├ęme je nie─Źo pozit├şvne. Z toho, ─Źo bolo testovan├ę, verzia 13.4,5 Zd├í sa, ┼że iOS, ktor├Ż st├íle testuje, je imunn├Ż vo─Źi spr├ívam. To nazna─Źuje, ┼że Apple U┼ż som si bol vedom├Ż situ├ície a medzi─Źasom som mal pripraven├ę rie┼íenie.