Známky života od tradičného výrobcu: Tento telefón so systémom Android prichádza nečakane

Prekvapivo, bývalý veľmi úspešný výrobca mobilných telefónov predstavil nový smartphone v Indii. Tradičná séria, ktorá by mala byť nostalgickým osobám známa už dnes, bude pokračovať s lacným mobilným telefónom. Zariadenie však vyvoláva otázky.

Zdroj obrázka: GIGA

HTC Wildfire R70: predstavená nová lacná edícia

V Indii postihnutý výrobca HTC predstavil nový mobilný telefón zo série Wildfire. Desať rokov po prvom mobilnom telefóne Wildfire sa nové vydanie chce umiestniť v segmente základnej úrovne – vstavaný hardvér jednoducho nestačí na viac. Spoločnosť HTC sa tiež vzdala súčasného systému Android 10, takže zákazníci musia používať systém Android 9 Uspokojivý koláč.

Vrcholom HTC Wildfire R70 je pravdepodobne veľký displej a výkonná batéria. LC obrazovka mobilného telefónu má uhlopriečku 653 palcov a rozpustí sa pomocou 10,560 x 720 pixelov. Fotoaparát selfie preruší zobrazenie hore, obrázky sú tu až do 8 MP možné.

Batéria má veľmi slušný výkon 40,000 mAh a mala by trvať dlho, pretože nie je zrovna výkonné zariadenie. Batéria sa však nabíja prostredníctvom micro USB a 10 wattov.

Známky života od tradičného výrobcu: Tento telefón so systémom Android prichádza nečakane 1Nový HTC Wildfire R70 s 6, 53-palcový displej. Obrázok: HTC.

HTC Wildfire R70: Základný telefón so starým procesorom

Pokiaľ ide o ďalší hardvér zariadenia HTC Wildfire R70, nemožno očakávať žiadne zázraky. Používa sa procesor Helio P23 od spoločnosti MediaTek, ktorý bol uvedený na trh v roku 2017 a doteraz sa používal iba vo veľmi lacných mobilných telefónoch z Číny. Postavte ho 2 GB RAM a vnútorná kapacita 32 GB k dispozícii. Pamäť môže byť rozšírená pomocou microSD karty, čím je obsadený druhý slot pre SIM kartu. Slúchadlový konektor v 3,5-mm formát, rovnako ako mono reproduktor.

Na zadnej strane sa výrobca rozhodol pre trojitý fotoaparát, ktorý umožňuje 16 MP obrázkov. Popri širokom uhle hlavnej kamery je k dispozícii aj makro objektív a snímač hĺbky 2 Vytvoriť MP.

Známky života od tradičného výrobcu: Tento telefón so systémom Android prichádza nečakane 2HTC ponúka nový mobilný telefón v týchto dvoch farbách. Obrázok: HTC.

HTC Wildfire R70: príde do Nemecka?

Je otázne, či HTC chce oficiálne predať nový telefón Wildfire v Nemecku. Mal by byť určený predovšetkým pre indický trh, kde bol smartphone prezentovaný vo farbách Aurora Blue a Night Black.

Série telefónov predstavených v roku 2019 (HTC Wildfire E, HTC Wildfire E Plus a HTC Wildfire E1) neboli smartfóny vyššej kategórie. V Nemecku neboli oficiálne prepustení.

Naposledy sme sa pozreli na HTC U12 Life. Všetky informácie nájdete tu vo videu:

HTC Wildfire R70 pravdepodobne tiež nebude znamenať obrat k dlhodobému úspechu. Spoločnosť HTC nedávno oznámila, že tento rok zaútočí s 5G smartfónom. Skutočné podrobnosti tu stále čakajú. Obrat kedysi veľmi úspešnej spoločnosti je neuveriteľných 57 v roku 2019.8 Percento kleslo. Štatistici už nemôžu robiť žiadne vyhlásenia o aktuálnom podiele smartfónov HTC v Nemecku. V Nemecku je výrobca už dlho zoskupený pod „Iné“.