Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

zmrazený 2, Digitálne verzie Rise of Skywalker vydané v predstihu

zmrazený 2, Digitálne verzie Rise of Skywalker vydané v predstihu 1

Potrebujete väčšiu motiváciu, aby ste počas tejto pandémie COVID-19 ostali doma, okrem ochrany seba a svojej komunity? Disney vás dostala. Vydávajú Frozen II na Disney + 3 mesiacov vopred a Star Wars: The Rise of Skywalker si teraz môžete kúpiť v digitálnych formátoch niekoľko týždňov pred predpokladaným vydaním. Aj keď sú to samozrejme dočasné rozptýlenie od skutočne dôležitých vecí, ktorým musíme venovať pozornosť, konzumácia zábavy môže byť dobrá, krátka prestávka od všetkých starostí a úzkosti, ktoré môžete cítiť.

Frozen II, doteraz najväčší animovaný film všetkých čias (doteraz), ktorý mal byť k dispozícii na Disney +, mal byť tento rok k dispozícii v Disney +, ale počnúc 15. marcom si môžu odberatelia teraz znova a znova prezerať Elsu, Annu, Olaf a gang až do vášho dieťaťa. môže spievať „do neznáma“ v perfektnom ihrisku. Predtým ste už mohli digitálnu kópiu kúpiť alebo si ju požičať na platformách ako Amazon a iTunes, ale teraz ju môžete donekonečna streamovať, aby ste rozptýlili deti (alebo seba).

Aj keď na Disney + ešte nemôžete streamovať Rise of Skywalker, teraz je k dispozícii na vypožičanie alebo zakúpenie na rôznych digitálnych platformách, takže technicky môžete tiež sledovať scénu smrti SPOILER REDACTED death znova a znova. Aby ste to mohli urobiť, musíte však vyslať trochu peňazí. Pôvodne to bolo naplánované na vydanie 17. marca, ale čo je o pár dní skôr? Nestojí ich to nič a v skutočnosti im zarobia peniaze.

S týmito dvoma „darmi“ sa Disney umiestňuje ako „hrdina“ pre rodičov, ktorí sa snažia nájsť spôsob, ako udržať rozptýlenie svojich detí. Dospelí samozrejme potrebujú rozptýlenie. Očakávajte, že iní distribútori filmov a streamingové služby prídu s „bezplatnými programami“ a ďalšími špeciálnymi ponukami, ako prinútiť viac ľudí, aby zostali doma, pretože očividne stále existuje veľa ľudí, ktorí neveria, že by mali len zostať na mieste a praktizovať sociálne dištancovanie.

Aj napriek tomu, že Disney už je s Pixarom, MarvelStar Wars a Fox pod pásom očakávajú, že budú počas celej pandemickej situácie tvrdo zasiahnutí. Hospodárske vplyvy na zábavný priemysel vo všeobecnosti budú obrovské, ak sa budú aj naďalej vykonávať karantény a ďalšie opatrenia, ktoré pomôžu zastaviť šírenie vírusu.