Zlep┼íuje integritu syst├ęmu Windows 10 so Spydishom

Digit├ílne s├║kromie je citlivou ot├ízkou, ktor├í zoh─żad┼łuje v┼íetky ┼íkand├íly, ktor├ę sa vyskytli a ktor├ę sa t├Żkaj├║ zhroma┼ż─Ćovania osobn├Żch ├║dajov a zvykov ─Źinnosti ve─żk├Żch spolo─Źnost├ş. V tomto zmysle je nevyhnutn├ę zosta┼ą vybaven├ę v┼íetk├Żm zariaden├şm, ktor├ę pou┼ż├şvame smartphones a┼ż po po─Ź├şta─Ź. Ale s Windows 10 V tejto oblasti existuj├║ ve─żk├ę probl├ęmy, aj ke─Ć bola vydan├í, tak┼że v tomto pr├şpade potrebujeme n├ístroje, ktor├ę n├ím pom├┤┼żu splni┼ą t├║to potrebu.

Preto by sme v├ím radi predstavili vynikaj├║cu aplik├íciu na tieto ├║─Źely a predov┼íetk├Żm jednoduch├ę pou┼żitie. Vol├í sa to Spydish a umo┼ż┼łuje v├ím povoli┼ą alebo zak├íza┼ą potrebn├ę mo┼żnosti na zlep┼íenie v├í┼ího s├║kromia v syst├ęme Windows 10.

─Żahko nakonfigurujte mo┼żnosti ochrany osobn├Żch ├║dajov

Zlep┼íuje integritu syst├ęmu Windows 10 so Spydishom 1

Ke─Ć in┼ítalujeme Windows 10, m├íme mo┼żnos┼ą urobi┼ą ur─Źit├ę ├║pravy v tejto oblasti, aj ke─Ć nie s├║ dostato─Źn├ę. Ale akon├íhle syst├ęm funguje, m├┤┼żeme ├şs┼ą do konfigura─Źnej sekcie, aby sme povolili ─Ćal┼íie mo┼żnosti, probl├ęm je v tom, ┼że nie s├║ skuto─Źne k dispoz├şcii v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom. Z tohto d├┤vodu je spolo─Źnos┼ą Spydish prezentovan├í ako dobr├í alternat├şva, ktor├í po anal├Żze poskytne v┼íetky alternat├şvy, ktor├ę by sme mali aktivova┼ą, aby sme zlep┼íili na┼íu integritu v Windows 10.

Aplik├ícia je pomerne jednoduch├í a nebude si v├┤bec vy┼żadova┼ą po─Ź├şta─Źov├ę prostriedky, je tie┼ż ove─ża intuit├şvnej┼íia ako p├┤vodn├ę mo┼żnosti.

Po integr├ícii aplik├ície do v├í┼ího syst├ęmu sa spust├ş a na ─żavej strane sa zobraz├ş okno rozdelen├ę do bo─Źn├ęho panela a zobraz├ş sa ve─żk├í centr├ílna oblas┼ą, v ktorej bud├║ uveden├ę mo┼żnosti, ktor├ę povol├şme alebo zak├í┼żeme. Ak chcete za─Źa┼ą, vyberte ─Źasti na ─żavej strane, ktor├ę chcete overi┼ą, a potom kliknite na ÔÇ×Analyzova┼ąÔÇť.

Zlep┼íuje integritu syst├ęmu Windows 10 so Spydishom 2

Stav ka┼żdej z t├Żchto mo┼żnost├ş bude okam┼żite uveden├Ż v centr├ílnej oblasti a ak nie s├║ nakonfigurovan├ę, m├┤┼żete ich r├Żchlo aktivova┼ą. Z tohto d├┤vodu ide iba o kliknutie na tla─Źidlo ÔÇ×Pou┼żi┼ą politikyÔÇť a po chv├şli sa aktivuj├║.

T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete z├şska┼ą najlep┼íie nastavenie ochrany osobn├Żch ├║dajov pre svoje zariadenie bez toho, aby ste si museli h─żadan├şm vyh─żada┼ą hlavu Windows 10.

Ak ju chcete zn├ş┼żi┼ą, kliknite na tento odkaz,