Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Zlep┼íite svoje ┼ítudijn├ę v├Żsledky pomocou aplik├íci├ş pre ┼ítudentov

Zlep┼íite svoje ┼ítudijn├ę v├Żsledky pomocou aplik├íci├ş pre ┼ítudentov
Ka┼żd├Ż ┼ítudent chce udr┼żiava┼ą stupne a zlo┼żi┼ą z├ívere─Źn├ę sk├║┼íky s najvy┼í┼íou ├║rov┼łou. Tradi─Źn├Ż sp├┤sob ┼ít├║dia predt├Żm znamenal ve─ża ─Źasu str├íven├ęho vo vzdel├ívacej in┼ítit├║cii alebo kni┼żnici. Modern├ş ┼ítudenti maj├║ to ┼í┼ąastie, ┼że maj├║ pr├şstup k online kurzom poskytovan├Żm ┼ípi─Źkov├Żmi univerzitami a ┼íkolami, objedn├ívaj├║ si slu┼żby p├şsania ├║loh na dom├íce ├║lohy alebo in┼ítaluj├║ aplik├ície, aby sa proces ┼ít├║dia stal menej nudn├Żm a ─Źasovo n├íro─Źn├Żm. V s├║─Źasnosti sa digit├ílna technol├│gia zlep┼íuje ve─żmi r├Żchlo. Preto by ste mali pokra─Źova┼ą v ─Ź├ştan├ş tohto pr├şspevku o aplik├íci├ích, aby bolo va┼íe ┼ít├║dium jednoduch├ę, kreat├şvne a z├íbavn├ę. M├┤┼żete si stiahnu┼ą ktor├║ko─żvek z t├Żchto aplik├íci├ş do svojho smartf├│nu alebo tabletu a z├şska┼ą ─żahk├Ż pr├şstup k svojim pozn├ímkam na r├┤znych platform├ích. Tak├ęto aplik├ície pom├íhaj├║ ┼ítudentom s├║stredi┼ą sa a z├írove┼ł zv├Ż┼íi┼ą svoju produktivitu.Zlep┼íite svoje ┼ítudijn├ę v├Żsledky pomocou aplik├íci├ş pre ┼ítudentov 1

Evernote

Vysoko┼íkol├íci vedia, ┼że pozn├ímky s├║ v┼íetko. S├║ u┼żito─Źn├ę, ke─Ć sa pripravujete na z├ívere─Źn├ę sk├║┼íky. Program Evernote je navrhnut├Ż tak, aby v├ím pomohol udr┼żiava┼ą pozn├ímky efekt├şvne a dobre usporiadan├ę na jednom mieste. Va┼íe pozn├ímky m├┤┼żu by┼ą vylep┼íen├ę zvukov├Żmi nahr├ívkami, kontroln├Żmi zoznamami, pr├şlohami, odkazmi at─Ć. Aplik├íciu m├┤┼żete zadarmo pou┼ż├şva┼ą na synchroniz├íciu pozn├ímok medzi dvoma zariadeniami. Okrem toho existuj├║ funkcie na vyh─żad├ívanie textu vo vn├║tri obr├ízkov a webov├Żch str├ínok s klipmi.

ISTUDIEZ PRO LEGEND

Aplik├ícia je navrhnut├í tak, aby pom├íhala ┼ítudentom pri sledovan├ş rozvrhov, pridelen├ş vysokej ┼íkoly a zn├ímok na jednom mieste. Teraz u┼ż nemus├şte ma┼ą na pam├Ąti, ke─Ć je va┼ía talianska sk├║┼íka. Inform├ície m├┤┼żete skontrolova┼ą v aplik├ícii iStudiez. Sta─Ź├ş zada┼ą d├ítumy a zvy┼íok vykon├í aplik├ícia. Je to ide├ílna aplik├ícia pre ┼ítudentov, ktor├Żm ─Źasto ch├Żbaj├║ d├┤le┼żit├ę ├║lohy alebo triedy. Aplik├ícia m├┤┼że by┼ą integrovan├í do v├í┼ího Kalend├íra Google.

QUIZLET GO

V┼íetci si pam├Ąt├íme papierov├ę karti─Źky z n├í┼ího detstva. V 21. storo─Ź├ş m├íte Quizlet Go. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą ┼ítudijn├ę s├║pravy vytvoren├ę in├Żmi ─żu─Ćmi alebo si vytv├íra┼ą vlastn├ę veci. Budete ohromen├ş, ke─Ć uvid├şte nekone─Źn├ę mno┼żstvo t├ęm ┼ítudijn├Żch s├║borov a sch├ęm. Pomocou aplik├ície n├íjdete v┼íetky inform├ície, ktor├ę s ├║spechom ├║spe┼íne zvl├ídnete ─Ćal┼íiu sk├║┼íku.

TODOISTICKÉ PRÉMIE

Aplik├íciu Todoist u┼ż nain┼ítalovalo na svoje zariadenie viac ako desa┼ą mili├│nov ┼ítudentov. Nie je to prekvapuj├║ce, preto┼że t├íto aplik├ícia dok├í┼że pri organizovan├ş ┼żivotov ve─żmi efekt├şvne. Po nain┼ítalovan├ş aplik├ície m├┤┼żete usporiada┼ą v┼íetko, napr├şklad n├íkupn├ę zoznamy, narodeniny, nadch├ídzaj├║ce ┼ítudijn├ę ├║lohy, filmy, stretnutia s kolegami at─Ć. N├íjdete miesto pre ak├║ko─żvek aktivitu alebo udalos┼ą, ktor├í sa m├í zv├Ż┼íi┼ą va┼íu produktivitu.Zlep┼íite svoje ┼ítudijn├ę v├Żsledky pomocou aplik├íci├ş pre ┼ítudentov 2

MOJA ┼áTUDIJN├Ł ┼ŻIVOT

My Study Life je popul├írna aplik├ícia pre ┼ítudentov, ktor├║ si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą zadarmo. Je efekt├şvny pri organizovan├ş va┼íej ┼íkoly / ┼íkoly / univerzity, p├şsan├ş zadan├ş a sk├║┼íok. Aplik├ícia pon├║ka ve─ża vynikaj├║cich funkci├ş a jednou z najlep┼í├şch je mo┼żnos┼ą synchroniz├ície ├║dajov v ├║lo┼żisku Cloud. K ├║dajom je mo┼żn├ę pristupova┼ą na mnoh├Żch zariadeniach. Okrem toho m├┤┼żete aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą v re┼żime offline, aby ste sa uistili, ┼że ├║daje m├┤┼żete skontrolova┼ą aj bez pr├şstupu k sieti Wi-Fi.

XMIND

Pou┼ż├şvatelia Man iOS u┼ż nain┼ítalovali XMind do svojich zariaden├ş, preto┼że je to jeden z najlep┼í├şch n├ístrojov na mapovanie / brainstorming mysle, ak├Ż ste kedy videli. Pomocou aplik├ície m├┤┼żete ─żahko zachyt├íva┼ą n├ípady, tvorivej┼íie prem├Ż┼í─ża┼ą a organizova┼ą zlo┼żit├ę inform├ície pomocou r├┤znych grafov a diagramov. M├┤┼żete si by┼ą ist├ş, ┼że klob├║k XMind zv├Ż┼íi efektivitu va┼íej ┼ít├║die. T├║to aplik├íciu musia vysk├║┼ía┼ą ┼ítudenti, ktor├ş sa chc├║ dosta┼ą do nov├ęho myslenia a zamera┼ą sa na svoje ┼ít├║dium. Okrem toho je mo┼żn├ę exportova┼ą svoje vytvoren├ę mapy mysli do Evernote.