Zlepšite kvalitu videí, ktoré nahrávate do Stories…

zlepšiť kvalitu videí, ktoré nahrávate do Stories of Instagram

Používaš Instagram denne? Nahrávate pravidelne obsah do svojich Stories? Tento článok, ktorý vám tu ukážeme, vás teda bude veľmi zaujímať. o Krok za krokom vám vysvetlíme, čo musíte urobiť, aby ste do Stories nahrali kvalitnejšie videá od Instagram.

neuveriteľné, nie je potrebné sťahovať aplikácie alebo vykonávať zdĺhavé procesy aby som to mohol získať. Jediné, čo musíte urobiť, je nahrať video, ktoré chcete nahrať na sociálnu sieť, z aplikácie fotoaparátu vo vašom mobile, Také jednoduché? Áno, rovnako jednoduché ako otvorenie aplikácie fotoaparátu a nahrávanie videa.

Samozrejme, je tu malý „eso v rukáve“Že musíte podať žiadosť, aby bol postup správny, pretože je potrebné nakonfigurovať určité parametre aby video, ktoré chcete nahrať, malo vyššiu kvalitu.

Týmto spôsobom môžete zlepšiť kvalitu videí, ktoré nahrávate do Stories of Instagram

Príbehy v kvalite videa Instagram

Nemusíte byť počítačový expert, aby ste zlepšili kvalitu videí pri ich nahrávaní do Stories of Instagram, no toto môže urobiť každý používateľ. Všetko, čo potrebujete, je dodržať sériu mimoriadne jednoduchých krokov, ktoré umožňujú výrazne zvýšiť kvalitu obsahu nahrávaného na túto sociálnu sieť.

Trik, ako vylepšiť videá, do ktorých nahrávate Instagram pozostáva zo záznamu rýchlosťou 60 fps za sekundu z aplikácie fotoaparátu v mobile. robíš tyAko to robíte? Nasledovne:

Zlepšite kvalitu videa Instagram Príbehy

 • Kliknite na aplikáciu fotoaparátu ktorý je štandardne dodávaný na vašom mobile.
 • Už v rámci príslušnej aplikácie musíte zadajte nastavenia fotoaparátu.
 • Preto budete musieť kliknúť na možnosť, ktorá hovorí Veľkosť videa.
 • Vyberte možnosť, ktorá hovorí FHD (60 fps) a pripravený.

V závislosti od mobilu, ktorý máte, možnosti nahrávania videa cez zadnú alebo prednú kameru sa môžu líšiť. Bez ohľadu na značku alebo model, o ktorú ide, vždy budete musieť zvoliť možnosť nahrávania, ktorá hovorí o 60 fps. Ak má váš mobil možnosť nahrávať obsah v rozlíšení 4K rýchlosťou 60 snímok za sekundu, kvalita videa bude oveľa vyššia.

V prípade, že sa vám nepáči aplikácia fotoaparátu, ktorá je predvolene súčasťou vášho mobilu s Androidom, alebo sa necítite pri jej používaní, kliknutím sem si môžete bezplatne stiahnuť alternatívne aplikácie.

Ako nahrať kvalitnejšie video do Stories of Instagram

Ako nahrať videá vo vyššej kvalite Instagram Príbehy

Keď máte všetko nakonfigurované, môžete nahrávať video vo vyššej kvalite a nahrať ho do svojich Stories of Instagram. Samozrejme, nemyslite si, že to je všetko, je dôležité, aby ste to mali na pamäti nemusíte používať fotoaparát Instagrampretože nastavenia videa sa neprenášajú z jednej aplikácie do druhej. Čo by ste mali urobiť, je nasledovné:

Ako nahrať video v lepšej kvalite Instagram Príbeh

 • Nahrajte video s aplikáciou fotoaparátu, ktorá je súčasťou vášho mobilu už od výroby.
 • Po nahratí videa otvára Instagram.
 • Vo vnútri aplikácie Instagram, budete musieť kliknúť na možnosť, ktorá hovorí Vaša história.
 • Ďalším krokom je nahrajte video z galérie obrázkov. Ak to chcete urobiť, musíte kliknúť na možnosť, ktorá sa nachádza v ľavej dolnej časti obrazovky.

Nahrajte video vo vyššej kvalite Instagram Príbeh

 • Kliknite na možnosť zobrazenú v ľavej hornej časti obrazovky.
 • Vyberte možnosť, ktorá hovorí Videá.
 • Vyberte video, ktoré ste nahrali pomocou mobilnej aplikácie fotoaparátu.
 • A nakoniec, zverejniť príbeh aby sa video nahralo Instagram.

Odovzdanie videa na sociálnu sieť môže trvať o niečo dlhšie ako zvyčajne, pretože ide o ťažšie video, Instagram nahranie, spracovanie a zverejnenie videa môže trvať 10 až 15 minút vo svojom príbehu.

Tento trik Instagram dá sa to spraviť na akomkoľvek mobile?

Kompatibilné mobily 60 fps Instagram Príbehy

Áno a nie. Realita je nie všetky mobily podporujú nahrávanie videa rýchlosťou 60 snímok za sekunduHoci ak máte zariadenie strednej alebo vyššej triedy, je pravdepodobné, že túto funkciu využijete na zlepšenie kvality videí, ktoré nahrávate do svojich Stories of Instagram.

Na druhej strane, ak neviete aké sú vlastnosti fotoaparátu vášho mobilného telefónu, tieto údaje môžete poznať kliknutím sem. Tam vám krok za krokom vysvetlíme, čo musíte urobiť, aby ste videli všetky špecifikácie, ktoré má váš mobil so systémom Android.

Prečo? Instagram teraz vám umožňuje nahrávať videá vo vyššej kvalite?

Instagram umožňuje nahrávanie videí rýchlosťou 60 fps

Aby sme trochu pochopili, čo sa deje vo vnútri Instagram, je potrebné spomenúť jeden z kľúčových faktorov zlepšovania príbehov sociálnej siete. Tento faktor súvisí so spracovaním obrazu, ktoré vykonáva Instagram.

Keď na sociálnu sieť nahráte video, neodovzdáva sa v pôvodnej kvalite, ale prechádza akousi „Automatická úprava„Čo je známe ako samospracovanie.

Účelom tejto funkcie je zmenšiť veľkosť každého videa, ako aj zníženie zaťaženia serverov, využívania mobilných dát aplikácie a nákladov, ktoré má spoločnosť na údržbu serverov.

Zlepšite kvalitu videa Instagram príbehov

potom Ak video stratí kvalitu, prečo tento trik vyzerá lepšie?? Pretože Instagram interne zlepšila svoje algoritmy kompresie obrazu, to umožňuje prekvapivým spôsobom zlepšiť kvalitu. Modifikácia týchto algoritmov lepšie tolerovať nahrávky pri 60 snímkach za sekundu, čo má za následok: vyššiu kvalitu videí v Stories.

Bez toho, aby som viac dodal, Odporúčame vám nahrávať tento typ videí v najvyššej kvalite pri pripojení k sieti Wi-Fi, prečo? Pretože tento typ videa, keďže je ťažší, využíva väčšie množstvo dát. To znamená, že nepoužívajte mobilné dáta svojho plánu na nahrávanie týchto typov videí Instagram pokiaľ nemáte neobmedzené dáta.