Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

┼Żiv├Ż alebo m┼Ľtvy 6 DLC Character Tamaki prepusten├Ż s nov├Żmi kost├Żmami; Farba vlasov ÔÇ×Zlep┼íenieÔÇť v nasleduj├║cej n├íplasti

┼Żiv├Ż alebo m┼Ľtvy 6 DLC Character Tamaki prepusten├Ż s nov├Żmi kost├Żmami; Farba vlasov ÔÇ×Zlep┼íenieÔÇť v nasleduj├║cej n├íplasti 1

správy

Koei Tecmo dnes vydal nov├║ vlnu DLC pre svoju bojov├║ hru Dead or Alive 6, dokon─Źen├şm ┼ítvrt├ęho sez├│nneho preukazu s novou postavou a kost├Żmami.

Koei Tecmo dnes vydal nov├║ vlnu DLC pre svoju bojov├║ hru Dead or Alive 6, dokon─Źenie ┼ítvrt├ęho sez├│nneho pasu.

Prv├Żm DLC je nov├Ż st├şha─Ź Tamaki, ktor├Ż pre┼íiel z Dead or Alive Xtreme: Venus Vacation, cena za $7.99.

Vydan├ę s ┼łou je debutov├í kost├Żmov├í sada vr├ítane kost├Żmu Deluxe, spolo─Źensk├Żch ┼íiat, pir├ítov 7 Seas Outfit, Seaside Eden Bikini a letn├í letn├í v├ínok.

Cel├Ż s├║bor stoj├ş 10,99 dol├írov, zatia─ż ─Źo cena ka┼żd├ęho kost├Żmu je $2.99 samostatne. M├┤┼żete ich tie┼ż z├şska┼ą v hojnom mno┼żstve s Tamaki za 17,99 dol├írov.

Po druh├ę, bola vydan├í mal├í kost├Żmov├í s├║prava s t├Żmi, ktor├ę zv├ş┼ąazili v poslednej s├║┼ąa┼żi n├ívrhov. Zah┼Ľ┼ła ┼íes┼ą kost├Żmov pre Bass, Mila, Marie Rose, Honoka, NiCO a Phase 4, Cena je 13,99 dol├írov za s├║pravu a $20,99 za ka┼żd├Ż kost├Żm.

Ako zvy─Źajne, bol obsah na niektor├Żch region├ílnych / platformov├Żch trhoch zverejnen├Ż v ─Źase p├şsania tohto textu a do zvy┼íku d┼ła sa bude ┼í├şri┼ą do zvy┼íku.

n├íplas┼ą 1.21 bolo tie┼ż odhalen├ę. Okrem in├Żch opr├ív zvy┼íuje maxim├ílnu ├║rove┼ł hodnotenia. Na druhej strane ÔÇ×n├íplas┼ą na vylep┼íenie funkcie farby vlasovÔÇť zost├║pi z riadku v n├íplasti 1.21a.

Ni┼ż┼íie n├íjdete ve─ża sn├şmok obrazovky.

Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o hre, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą na┼íu recenziu.

Okrem toho si m├┤┼żete pozrie┼ą aj predch├ídzaj├║ce ├║pln├ę odhalenie oznamovacej spr├ívy Tamakiandher, okrem predo┼íl├ęho DLC vydan├ęho minul├Ż mesiac, ─Źo je ─Ćal┼í├ş crossover s Andierom Ryzom: Ever Darkness & The Secret Hideout a ─Ćal┼í├şmi hrami od v├Żvoj├íra JRPG Gust.

┼Żiv├Ż alebo m┼Ľtvy 6 je k dispoz├şcii pre PlayStation 4, Xbox One a PC.