Životnosť batérie IPhone 11 Pro Max je zničená Poznámka 10+ a …

Nie je prekvapením, že iPhone 11 a iPhone 11 Pro nie sú najvýraznejší nárast v rade smartphonov Apple, Okrem nového systému troch kamier v modeloch Pro a Pro Max je dizajn takmer identický, keďže sa očakáva, že budúci rok bude debutovať ďalší významný redizajn. Ale okrem fotoaparátu, ďalšia oblasť, kde séria iPhone 11 zaznamenala výrazný nárast oddelenia životnosti batérie.

Počas septembrového podujatia Apple oznámila, že zariadenia iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max vydržia o štyri a päť hodín dlhšie ako ich predchodcovia. Podporované sú včasné správy, ale test životnosti batérie YouTuber Mrwhosetheboss ukazuje, ako funguje séria iPhone 11 v porovnaní s inými špičkovými vlajkovými loďami Android.

Vo videu sa do rovnakého testu vybitia batérie umiestni päť mobilných telefónov, aby sa zistilo, ako dlho vydržia: iPhone 11 (3046 mAh), iPhone 11 Pro (3190 mAh), iPhone 11 Pro Max (3969 mAh), Galaxy Poznámka 10+ (4300 mAh) a Huawei Mate 30 Pro (4500 mAh). Počas testu sa telefón roztočí súčasne s radom aplikácií a videí a vy neviete, že iPhone 11 – s relatívne malou batériou a LCD obrazovkou – zomrie ako prvý:

To nie je veľmi dôležitý výsledok, ale je potrebné venovať pozornosť tomu, aby iPhone 11 Pro Max úspešne porazil Mate 30 Pro a batériu 40,5 mAh, čo je veľmi veľké. Kým Huawei zomrel neskôr 8 hodinu a 13 minút (čo je stále veľmi pôsobivý úspech), iPhone 11 Pro Max vydrží 8 hodín a 32 minút, čo je najdlhší telefón, ktorý prešiel testom vybitia batérie. ,

Zatiaľ čo výherná marža zariadenia iPhone 11 Pohodlné zariadenie Pro Max je najdôležitejšou vecou tohto videa, je prekvapujúce, že môžete vidieť zariadenie iPhone 11 Pro, ktoré má rovnakú kapacitu batérie ako zariadenie iPhone 11, ktoré vydrží viac ako hodinu a pol dlhšie ako toto. video. Brother LCD. Päť hodín pre iPhone 11 nie je nič žiarivé, ale ak potrebujete trochu šťavy navyše pre svoj každodenný život, vyzerá to, že iPhone 11 Pro je oproti iPhone 11 významným zlepšením.

Zdroj obrázka: Apple Inc.