Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Živé sú tri bezplatné hry Epic Store tohto týždňa

12. marca 2020 Získajte Anodyne 2, Krátka túra a Mutazione dnes.

Spoločnosť Epic neustále distribuuje bezplatné hry prostredníctvom svojho obchodu Store a tento týždeň sa začal zverejňovať. analgetikum 2: Návrat k prachu, krátka túra a Mutazione sú k dispozícii za nízku, nízku cenu a nič od dnešného dňa. Môžete sa vydať na propagačnú stránku spoločnosti Epic, aby ste si svoje tituly vzali sami.

Možno vás ohromí, keď zistíte, že Anodyne 2 je pokračovanie Anodyne. Druhá hra zo série sa začala v auguste 2019 s kritickým pozdravom. Je to 3D plošinovka, ktorý sa opiera o sériu Legend of Zelda a bol vyrobený v malom dvojdomovom štúdiu s názvom Analgesic Productions a čoskoro ho môžete hrať zadarmo.

Krátka túra je medzitým relaxačnou a krásnou hrou, ktorú môžete dokončiť za pár hodín, a preto vám odporúčame urobiť len to, aby ste sa o nej viac nečítali. Mutazión je podobne krásny a jeho mechanizmus ošetrovania rastlín je mimoriadne uspokojivý. Je to ďalšia hra, ktorá sa dokončí pomerne rýchlo, takže nemáte žiadne ospravedlnenie, že ju nebudete hrať, pretože je teraz $0 / £0,

Tieto tri hry sa budú pohybovať na tej neexistujúcej cene za týždeň končiaci sa 19. marca.

YouTube  náhľady

Ak však máte chuť na veci zadarmo, môžete sa pozrieť na aktuálnu tabuľku bezplatne Twitch Prvotriedne hry. Šťastné dni!