Zistite, ako zak├íza┼ą koment├íre k va┼íim vide├ím TikTok

Dost├ívate toxick├ę koment├íre k vide├ím, ktor├ę nahr├ívate na TikTok? Neboj sa, ak├ęmuko─żvek pou┼ż├şvate─żovi m├┤┼żete zabr├íni┼ą v tom, aby komentoval va┼íe vide├í jednoducho a r├Żchlo. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je zada┼ą nastavenia ├║─Źtu a pre─Źiarknu┼ą uveden├║ mo┼żnos┼ą “Povoli┼ą koment├íre”, Nie ste si ist├ş, ako to urobi┼ą? Pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş, ktor├ę v├ím tu vysvetl├şme.

Ako vypn├║┼ą koment├íre k v┼íetk├Żm vide├ím TikTok

Predt├Żm, ako v├ím uk├í┼żeme kroky, ktor├ę mus├şte urobi┼ą, je d├┤le┼żit├ę spomen├║┼ą, ┼że t├íto met├│da blokuje koment├íre v┼íetk├Żch vide├ş, ktor├ę ste nahrali na TikTok, ako aj t├Żch, ktor├ę nahr├íte v bud├║cnosti:

Zak├í┼żte v┼íetky koment├íre TikTok

  • V r├ímci TikTok mus├şte zadajte svoj profil kliknut├şm na ÔÇ×JaÔÇť.
  • Preto budete musie┼ą kliknite na tri mal├ę bodky ktor├ę sa nach├ídzaj├║ v pravom hornom rohu obrazovky.
  • Zobraz├ş sa nov├í obrazovka s r├┤znymi mo┼żnos┼ąami, kliknite na mo┼żnos┼ą, ktor├í hovor├ş Ochrana osobn├Żch ├║dajov a zabezpe─Źenie.
  • Kliknite na mo┼żnos┼ą, ktor├í hovor├ş Kto m├┤┼że komentova┼ą va┼íe vide├í.
  • Nakoniec vyberte mo┼żnos┼ą, ktor├í hovor├ş “Nikto” aby ┼żiadny pou┼ż├şvate─ż v r├ímci TikTok nemohol komentova┼ą va┼íe vide├í.

Po dokon─Źen├ş posledn├ęho kroku, koment├íre k v┼íetk├Żm vide├ím sa okam┼żite deaktivuj├║, to znamen├í, ┼że nebudete m├┤c┼ą vidie┼ą koment├íre, ktor├ę ste zanechali pred aktiv├íciou tejto funkcie.

Ako zak├íza┼ą koment├íre k videu na TikTok

TikTok v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje zak├íza┼ą koment├íre ku konkr├ętnemu videu, ak ich nechcete deaktivova┼ą vo v┼íetk├Żch t├Żch, ktor├ę ste nahrali na platformu. Aby ste mohli deaktivova┼ą koment├íre konkr├ętneho videa, budete musie┼ą vykona┼ą v┼íetky tieto kroky:

Zak├íza┼ą komentovanie videa TikTok

  • Vo svojom profile TikTok budete musie┼ą kliknite na video kde chcete vypn├║┼ą koment├íre.
  • Preto by ste mali kliknite na tri body ktor├ę sa nach├ídzaj├║ v pravom dolnom rohu obrazovky.
  • Zobraz├ş sa ponuka s r├┤znymi mo┼żnos┼ąami, kliknite na mo┼żnos┼ą, ktor├í hovor├ş Nastavenia ochrany osobn├Żch ├║dajov.
  • A nakoniec, klepnite na zelen├ę tla─Źidlo zobrazen├ę ved─ża mo┼żnosti, ktor├í hovor├ş Povoli┼ą koment├íre.

Ako vid├şte, tieto dva n├ívody s├║ ve─żmi podobn├ę met├│de, ktor├║ je potrebn├ę vykona┼ą, aby sa zabr├ínilo s┼ąahovaniu va┼íich vide├ş TikTok. Pozoruhodne koment├íre m├┤┼żete znova aktivova┼ą, kedyko─żvek budete chcie┼ą, preto┼że t├íto funkcia nevy┼żaduje ┼żiadne ┼ípeci├ílne povolenie.