Zistite, ako uverejni┼ą koment├ír k Instagram

Na ├║rovni inov├íci├ş, Instagram Je to soci├ílna sie┼ą, ktor├í m├í oproti konkurencii ve─żk├║ v├Żhodu. V priebehu mesiaca m├íj t├║to aplik├íciu vlastnil Facebook za─Źal testova┼ą funkciu, aby vyzdvihol pozit├şvne koment├íre ─żud├ş k svojim pr├şspevkom. A teraz, ke─Ć je to ofici├ílne, vysvetl├şme to ako nap├şsa┼ą koment├ír k Instagram v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd.

Vishal Shah, viceprezident pre produkty, Instagram, uverejnen├Ż na jeho ├║─Źte Twitter ┼że Zv├Żraznen├şm pozit├şvnych koment├írov m├┤┼żete lep┼íie zvl├ídnu┼ą konverza─Źn├Ż t├│n. T├íto rovnak├í spr├íva bola navy┼íe zverejnen├í aj z ofici├ílneho ├║─Źtu Instagram na Twitter. Bezpochyby je to funkcia, ktor├í pom├íha influencerom, tvorcom obsahu a v┼íetk├Żm druhom pou┼ż├şvate─żov v r├ímci soci├ílnej siete.

M├┤┼żete teda pripn├║┼ą koment├íre k Instagram

nastavi┼ą koment├íre na Instagrame

Zv├Żraznite koment├ír k Instagram Je to nie─Źo skuto─Źne jednoduch├ę, preto┼że sta─Ź├ş urobi┼ą nasledovn├ę:

  • Otvorte aplik├íciu Instagram na va┼íom mobile.
  • Zadajte jednu zo svojich publik├íci├ş a dotknite sa koment├íra ktor├ę by ste chceli zv├Żrazni┼ą.
  • Nechajte koment├ír stla─Źen├Ż ┼że sa chyst├íte opravi┼ą.
  • Vpravo hore uvid├şte tri ikony, dotknite sa tej pripin├í─Źika na zv├Żraznenie koment├íra.

Je to hotov├ę! Je tak├ę jednoduch├ę uverejni┼ą koment├ír Instagram. Ako vid├şte, je to ve─żmi jednoduch├Ż postup. Ke─Ć uverejn├şte koment├ír, bude sa vo va┼íom pr├şspevku zobrazova┼ą ako prv├Ż. Nov├í funkcia je ide├ílna pre uk├í┼żte tie pozit├şvne koment├íre, ktor├ę dostanete v r├ímci soci├ílnej siete.

instagram zv├Żraznite koment├íre

Samozrejme, mus├şte to ma┼ą na pam├Ąti m├┤┼żete odosla┼ą maxim├ílne tri koment├íre. Z tohto d├┤vodu bude va┼íou povinnos┼ąou vybera┼ą m├║dro a m├║dro. Sna┼żte sa by┼ą ─Źo najpozit├şvnej┼í├ş, aby ─żudia, ktor├ş vst├║pia do v├í┼ího profilu, okam┼żite urobili dobr├Ż dojem. V┼íetko v┼íak z├ívis├ş od v├ís a toho, ─Źo chcete so svojim ├║─Źtom robi┼ą.

Ste pravideln├Żm pou┼ż├şvate─żom tejto soci├ílnej siete? Potom sa pozrite na tento ─Ćal┼í├ş n├ívod, ktor├Ż vysvet─żuje, ako p├şsa┼ą tu─Źn├Żm p├şsmom, kurz├şvou alebo pod─Źiarknut├şm Instagram. Urobte v┼íetko pre to, aby ste na tejto platforme vynikli!