Zistite, ako tučne, kurzívou alebo podčiarknuť Twitter

Rovnako ako vy, mnoho ľudí chce zmeniť písmo, v ktorom používa Twitter. Aplikácia tejto sociálnej siete však neponúka natívny spôsob, ako to urobiť. Z tohto dôvodu vysvetlíme ako tučne, kurzívou alebo podčiarknuť Twitter pomocou jednoduchého nástroja. Je to oveľa jednoduchšie, ako si myslíte!

Videli ste niekedy tweet napísaný inak ako ostatné? Jeden s podivným, tučným písmom, alebo naopak? Dnes dnes zistíte, ako to urobiť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Stylish Text, aplikácia, ktorá dodá vašim textom štýl

twitterové texty

Ak chcete písať tučne, kurzívou a podčiarknuté Twitter musíte si stiahnuť aplikáciu s názvom Štýlový text. Tento nástroj vám to umožní pridajte na svoju mobilnú klávesnicu rôzne typy písem aby ste ho mohli používať oba v Twitter ako na iných platformách ako Instagram. Postup je veľmi jednoduchý, stačí vykonať nasledujúce kroky:

  • Nainštalujte si aplikáciu Stylisth Text, ktorú si môžete stiahnuť na odkaze pod týmito riadkami.

Štýlový text - písma, samolepky, klávesnica, prezývka

  • Po inštalácii štýlového textu otvorte aplikáciu Twitter.
  • Keď idete písať tweet, vyberte všetok text a stlačte tlačidlo s tromi bodkami ktorý sa nachádza vedľa „zdieľam“.
  • Klepnite na Štýlový text a uvidíte veľa alternatív na prispôsobenie textu. Okrem tučnej, kurzívy a podčiarknutia je príliš veľa možností, ako zmeniť texty, ako len chcete.

štýlové twitterové písmo

Je to hotové! Takto jednoducho môžete zmeniť písmeno v Twitter ako v mnohých iných aplikáciách. Stylish Text je ľahko použiteľný nástroj a je kompatibilný takmer so všetkým, čo používate vo svojom mobile. Ak chcete tomu, čo píšete, dodať štýl, je to pre vás perfektná aplikácia.

Uvedomil si si? Vložte tučné, kurzíva alebo podčiarknuté písmo Twitter Je to veľmi jednoduché. A ak ste pravidelným používateľom tejto sociálnej siete, pozrite sa na tento článok, ktorý vysvetľuje, ako vytvárať prispôsobené zoznamy Twitter v systéme Android. Využite túto platformu naplno!

A ty, Začnete do svojich tweetov pridávať nádych štýlu s touto zaujímavou aplikáciou?