Zistite, ako skryť chat Twitch v systéme Android

ako skryť twitch chat

Ak ste fanúšikom videohier, pravdepodobne ste zadali Twitch v určitom okamihu v živote. Na tejto platforme predvádzajú streameri z celého sveta svoje schopnosti v množstve rôznych hier. A tentokrát to vysvetlíme ako skryť chat pred Twitch v systéme Android aby ste si mohli lepšie vychutnať prenos svojich obľúbených streamerov.

Takže môžete chat skryť Twitch

twitch chat

Bez preháňania skryte chat Twitch je to príliš ľahké. Iba musíte dvakrát klepnúť na obrazovku a voila. Keď to urobíte, chat zmizne a vy budete môcť sledovať streamovanie na celej obrazovke bez toho, aby vás niečo obťažovalo alebo rozptyľovalo.

skryť twitch chat

Hoci je to veľmi jednoduché, akcia nie je nikde v aplikácii uvedená a je veľa ľudí, ktorí ju nevedia. Ale ako ste si určite mohli všimnúť, skrytie chatu v mobilnej aplikácii tejto platformy je naozaj jednoduché.

Chcete začať streamovať? Potom si pozrite tento tutoriál, ktorý vysvetľuje, ako streamovať hry pre Android YouTube alebo Twitch. V tomto článku nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli uskutočniť svoje prvé vysielania. Samozrejme, odporúčame použiť výkonný telefón, pretože pri vykonávaní tejto práce sa spotrebuje veľa zdrojov.

Ty si to videl skryť chat v Twitch je to doslova pecka. Sú však aj takí, ktorí to radšej nechajú, aby videli, čo ľudia hovoria o svojich obľúbených streameroch. V prípade, že nie ste jedným z nich, stačí dvakrát ťuknúť na obrazovku a rozlúčiť sa s chatovacím oknom.