Zistite, ako skontrolovať, ktorý model Apple Watch kto má

Premýšľali ste niekedy nad tým, ktorý model Apple Watch Budete mať zápästie. Možno to nebude jediné, a hoci sa to môže zdať ako zbytočná otázka, existuje veľa ľudí, ktorí nevedia, ktorý model majú, pretože väčšina inteligentných hodiniek pochádza z Apple Sú prakticky totožné. Ale nebojte sa, s trochou pomoci budete vedieť, ako nájsť tieto informácie.

Vytvorte sériu 4 Apple Rok čo rok priniesla predchádzajúca verzia globálne malé alebo žiadne dobré správy. Na jednej strane to má výhody, pretože značka dokáže udržať konzistenciu dizajnu a nevytvára staršie modely tak staré. Ale potom je realita: ako viete, či to bude produkčný model? 3 alebo séria 1? alebo séria 4 alebo séria 5? V oboch situáciách sú všetky veľmi rovnaké. Našťastie existujú spôsoby, ako zistiť, ktorý z nich.

Najlepším a najjednoduchším spôsobom, ako to zistiť, je otvoriť aplikáciu. Apple Watch na vašom iPhone Aby ste to mohli urobiť, musia byť hodinky spárované s iPhone. Ukážeme dva prípady, spárované so smartfónom alebo nie.

voľba 1

Otvorte aplikáciu Apple Watch Na zariadení iPhone kliknite v hornej časti na „Moje hodinky“, potom na „Všeobecné“ a potom na „Model“. Kliknite na číslo začínajúce sa na „M“ a na nové číslo začínajúce sa na „A“. Porovnajte toto číslo teraz s webovou stránkou spoločnosti Apple, Toto je najlepší spôsob určenia modelu. Apple Watch,

Zistite, ako skontrolovať, ktorý model Apple Watch kto má 2

Možnosť pre 2

Ak chcete skontrolovať len prezretím hodiniek a nespárovať ich napríklad s telefónom iPhone, napríklad ako v obchode, musíte skontrolovať písmo na zadnej strane hodiniek. Apple Watch, Keď nájdete číslo, otvorte ho Apple vyššie a potvrďte, ktorý model.

Zistite, ako skontrolovať, ktorý model Apple Watch kto má 3

Zdroj: OSXDaily