Zistite, ako používať nové emotikony s klávesnicou GBoard

ako používať nový emojis gboard

GBoard, tiež známy ako klávesnica Google, nedávno predstavil skvelú novú funkciu. je o Emoji kuchyňa, funkcia, ktorá vám umožňuje kombinovať rôzne emotikony a vytvárať nové nálepky. Konkrétne s Emoji Kitchen môžete dajte emócie emotikonu do tvarov iných emotikonov. Výsledkom tohto vzorca sú veľmi vtipné a vtipné nálepky.

Hoci nie je možné kombinovať všetky emotikony, ktoré existujú, množstvo kombinácií, ktoré ponúka Emoji Kitchen, je pomerne široké. Vyjadrite svoje odlišné a špecifické emócie bez toho, aby ste museli napísať jediné slovo. Chcete emoji zlého bozku alebo ľadového smiechu? Nech už hľadáte akýkoľvek emoji, s novou funkciou GBoard si ho môžete vytvoriť a tu vám ukážeme, ako na to.

Takže môžete použiť nové emotikony s GBoardom

aktivovať emoji kuchynskú klávesnicu

Ak chcete použiť nové emotikony, musíte najprv majte aktivovanú funkciu Emoji Kitchen na klávesnici Google. Ak to chcete overiť, postupujte takto:

  • Zobrazte klávesnicu Google kdekoľvek môžete zadať text.
  • Hrať na ikona ozubeného kolesa ktorý sa zobrazí v hornej časti klávesnice.
  • Vyberte si preferencie.
  • V časti Návrh skontrolujte, či je možnosť Návrh vyhľadávania emodži je aktivovaný.

V prípade, že túto možnosť nevidíte, aktualizujte GBoard a skúste to znova. Ak ho stále nevidíte, pripojte sa k beta programu GBoard a nainštalujte si najnovšiu dostupnú verziu. Môžete aj priamo stiahnuť verziu 9.0.2.290777105 alebo akákoľvek iná novšia verzia GBoard z APK Mirror, pretože v týchto verziách je funkcia Emoji Kitchen už štandardne aktivovaná.

ako používať nové nálepky na gboard

Máte už spomínanú možnosť aktivovanú? Pripravte sa teda na používanie nových emotikonov podľa týchto krokov:

  • Zobrazte klávesnicu Google v akejkoľvek aplikácii, do ktorej chcete poslať nové emotikony. Môže to byť na WhatsApp, Telegrame alebo akejkoľvek inej aplikácii, ktorú používate.
  • Stlačte tlačidlo ikona emoji ktorý sa zobrazí v spodnej časti klávesnice.
  • Vyberte emotikon ktorých emóciu chcete dať do podoby iných emotikonov.
  • Teraz počkajte niekoľko sekúnd a v hornej časti klávesnice uvidíte niekoľko navrhovaných emodži, čo sú v podstate emotikony, ktoré ste si vybrali, ale s tvarom iných. Zahrajte si ten, ktorý sa vám páči najviac a nakoniec stlačte tlačidlo Odoslať.

Týmto spôsobom sa emodži odošle vyvolávanie smiechu jeho príjemcu. Bohužiaľ, tieto nové emotikony GBoard sa neposielajú, ako keby to boli naozaj emotikony alebo ako nálepky, ale ako bežné obrázky. Napriek tomu by ste ich nemali prestať skúšať, pretože sú skvelé. Pre viac takýchto trikov navštívte nasledujúci odkaz, kde vám predstavíme triky a skratky GBoard pre Android, ktoré nepoznáte.