Zistite, ako obnoviť heslo účtu Xiaomi – MIUI

Uvoľnite sa, nie ste jediný, kto spanikáril, že si vypýtal heslo k svojmu Xiaomi účtu. Našťastie to nie je koniec sveta a existujú spôsoby, ako to napraviť. Tentokrát si to teda vysvetlíme ako obnoviť heslo účtu Xiaomi.

Obnovenie účtu Xiaomi je oveľa jednoduchšie, ako si predstavujete. Po prečítaní týchto informácií budete vedieť, čo je potrebné na opätovné použitie tohto účtu, čo vám umožní vyťažiť zo smartfónu maximum.

Môžete tak obnoviť heslo svojho účtu Xiaomi

ako obnoviť účet xiaomi

  • Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je prejsť na tento odkaz z počítača alebo mobilu. Dostanete sa do sekcie “Obnoviť heslo„Od Xiaomi. Tam budete musieť postupujte podľa pokynov na obnovenie hesla.
  • Keď prídete, uvedomíte si to stránka vyžaduje váš e-mail alebo telefónne číslo. Ak zadáte svoje číslo, dostanete správu SMS a ak zadáte svoj e-mail, na priradený účet príde e-mail. V tomto krátkom návode sa pokúsime obnoviť heslo odoslaním e-mailu.
  • Po niekoľkých sekundách skontrolujte svoj e-mail a nájdete e-mail od spoločnosti Xiaomi s overovacím kódom že budete musieť vstúpiť.
  • Po zadaní kódu, je čas zvoliť si nové heslo. Ak neviete, ktoré si vybrať, môžete si pozrieť tento článok, ktorý vysvetľuje, ako vytvoriť silné heslá, ktoré si zapamätáte.

heslo zmenené xiaomi

Je to hotové! Keď sa dostanete do tohto bodu budete mať obnovené heslo svojho účtu Xiaomi. Ako ste si mohli všimnúť, tento proces je oveľa jednoduchší, ako ste si pravdepodobne predstavovali, a umožňuje vám znova používať svoj účet v priebehu niekoľkých minút.

môj účet

Keď sa znova prihlásite, budete môcť upraviť niektoré bezpečnostné podrobnosti, aby ste zlepšili súkromie svojho účtu. Potom budete mať možnosť voľne využívať všetky výhody účtu Xiaomi. Ideálny je bezpochyby pre každého, kto má v rukách mobil od tejto obľúbenej ázijskej značky.

Chcete si zaobstarať mobil tejto značky? Potom sa pozrite na tento zoznam najlepších telefónov Xiaomi, ktoré si môžete kúpiť. Všetko na vás, Je tu niečo pre každý vkus a každý rozpočet!