Zistite, ako nain┼ítalova┼ą Play Store na Xiaomi

Nov├ę zariadenie Xiaomi Mi A1 m├í opera─Źn├Ż syst├ęm Android One, nov├║ alternat├şvu k ─Ź├şnskej zna─Źke. Moment├ílne je mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą Play Play na Xiaomi Mi A1 z jeho ÔÇ×My StoreÔÇť, Ak ho m├íte a chcete si u┼żi┼ą obchod Play, uk├í┼żeme v├ím, ako si ho m├┤┼żete stiahnu┼ą.

Na Xiaomi je mo┼żn├ę nain┼ítalova┼ą Play Store

zahrajte si obchod v Xiaomi z vášho obchodu, môj obchod "width =" 1140 "height =" 641 "data-recalc-dims ="1

Mobiln├ę zariadenie spolo─Źnosti Xiaomi v├ím d├íva mo┼żnos┼ą nain┼ítalova┼ą obchod ÔÇťGoogle Play StoreÔÇ×Tento proces je r├Żchly a ve─żmi jednoduch├Ż. Mobiln├Ż telef├│n Xiaomi A1 je vybaven├Ż syst├ęmom Android One, ktor├Ż je verziou syst├ęmu Android.

Android One je inzerovan├Ż ako najprirodzenej┼íia a naj├║─Źinnej┼íia dostupn├í verzia syst├ęmu Android. V─Ćaka tejto novinke sa tento nov├Ż mobiln├Ż telef├│n bude pred├íva┼ą na celom svete. S t├Żmto syst├ęmom odstr├ínite probl├ęmy s jazykom, ROM a slu┼żbami, v─Ćaka ktor├Żm si ho m├┤┼żete k├║pi┼ą neofici├ílne.

M├íte vo─żn├Ż pr├şstup k slu┼żb├ím Google, ako s├║ Mapy Google alebo asistent Google Assistant a mnoho ─Ćal┼í├şch, S├║ zn├íme ako najbezpe─Źnej┼íie, preto┼że bezpe─Źnostn├Ż softv├ęr sa pravidelne aktualizuje. Obsahuje tie┼ż aplik├íciu Google Play Protect.

Chcete to ma┼ą? Google Play Store na va┼íom Xiaomi: postupujte pod─ża pokynov

Nasledovan├şm nieko─żk├Żch krokov budete pripraven├ş tento obchod pou┼ż├şva┼ą a s├║ nasleduj├║ce:

  • Na telef├│ne Xiaomi otvorte obchod ÔÇ×Mi StoreÔÇť.
  • Do vyh─żad├ívacieho n├ístroja zadajte Google a kliknite na modr├Ż obr├ízok.
  • Aplik├ícia Google Play v├ís bude h├ídza┼ą.
  • ─îoskoro sa objavia v┼íetky slu┼żby Google, ktor├ę si mus├şte stiahnu┼ą. Prostredn├şctvom r├ímca slu┼żieb Google si m├┤┼żete s┼ąahova┼ą slu┼żby Google, ako s├║ slu┼żby Google Play, kontakty, spr├ívcovia ├║─Źtov Google.
  • Po in┼ítal├ícii v┼íetk├ęho spr├ívneho sp├┤sobu sa na obrazovke objav├ş ikona Google Play Store,

Otvorenie ├║─Źtu Google priprav├ş cestu Google Play Store

Ak na konci procesu in┼ítal├ície Obchodu Play na Xiaomi v┼íetko funguje spr├ívne, otvorte si aj na─Ćalej ├║─Źet Google. Mus├şte by┼ą prihl├ísen├ş pomocou ├║─Źtu Gmail. T├Żmto m├┤┼żete vst├║pi┼ą do ofici├ílnej aplik├ície a stiahnu┼ą si, ─Źo chcete. M├íte tie┼ż opr├ívnenie na pr├şstup k v┼íetk├Żm druhom filmov, piesn├ş a vide├ş z platformy Google.

Nakoniec ste pripraven├ş vst├║pi┼ą do tohto sl├ívneho obchodu a ofici├ílne s┼ąahova┼ą hry a programy pre Android.