Zistite, ako aktivovať zásuvku aplikácií v Xiaomi pomocou…

aktivovať zásuvku aplikácií miui 11 xiaomi

Dosť ste sa uchýlili k spúšťačom tretích strán, aby ste mali zásuvku aplikácií na vašom Xiaomi s MIUI. Vďaka najnovšej aktualizácii tejto vrstvy prispôsobenia teraz je možné mať aplikačnú zásuvku v predvolenom spúšťači Xiaomi. Takže, ak ste už aktualizovali svoj mobil na MIUI 11, tu vám ukážeme, ako aktivovať zásuvku aplikácií.

Pripomeňme, že zásuvka aplikácií MIUI bola spustená v novembri minulého roka, no objavila sa iba v čínskych verziách telefónov Xiaomi s MIUI 11. V globálnych verziách Xiaomi uviedlo, že zásuvka aplikácie bude dostupná už čoskoro, pričom neuviedla kedy. každopádne S MIUI 11 Global nemusíte čakať, kým Xiaomi bude mať zásuvku s aplikáciami vo vašom mobile, pretože ho môžete aktivovať, ako vysvetľujeme nižšie.

Takto môžete aktivovať aplikačnú zásuvku MIUI 11

ako aktivovať zásuvku aplikácie miui 11

Trik spočíva v inštalácii alfa verzie spúšťača systému Xiaomi. Preto vás vopred upozorňujeme, že zásuvka aplikácie, ktorú vás tu naučíme aktivovať, môže predstavovať problémy, keďže Nie je vo finálnej verzii, ale v alfa verzii ktorý je stále v testovaní. Napriek tomu sme doteraz nemali problémy so zásuvkou aplikácie, preto vás vyzývame, aby ste si ju vyskúšali tak, že si ju aktivujete takto:

  • Stiahnite si súbor APK najnovšej alfa verzie spúšťača systému MIUI.
  • neskôr nainštalujte stiahnutý súbor APK do svojho Xiaomi, ktorý umožňuje inštaláciu z externých zdrojov (ak je to potrebné).
  • Teraz stlačte a podržte domovskú obrazovku a keď sa zobrazia možnosti, klepnite na nastavenie.
  • Vo vyskakovacom okne, ktoré sa zobrazí, vyberte Plus.
  • Stlačte možnosť Úvodná obrazovka.
  • Ďalej uvidíte dve možnosti rozloženia domovskej obrazovky: Normálne a So zásuvkou aplikácie. Ak chcete konečne aktivovať aplikačnú zásuvku MIUI 11, vyberte túto poslednú možnosť.

Teraz môžete prejsť na domovskú obrazovku svojho Xiaomi a posunúť ju nahor, aby ste videli svoje aplikácie usporiadané vo veľmi praktickej zásuvke. Táto zásuvka organizovať aplikácie podľa kategórií a obsahuje vyhľadávací nástroj rýchlejšie nájsť aplikácie. Ale najlepšie zo všetkého je, že si ho môžete prispôsobiť, upravovať kategórie, ktoré zobrazuje, meniť farbu atď. Nakoniec si sami preskúmajte možnosti prispôsobenia domovskej obrazovky, aby ste mali zásuvku aplikácie na dotyk.