zistiť, ktoré hry budú k dispozícii na testovanie

Na začiatku najväčšej hernej udalosti v Latinskej Amerike sme oddelili najdôležitejšie udalosti najväčších spoločností, ktoré potvrdili svoju prítomnosť na BGS 2019.

Brasil Game Show (BGS), najväčší veľtrh týkajúci sa videohier v Latinskej Amerike, je v predvečer vydania 2019. Showmetech o tom, čo môže návštevník akcie očakávať, ako aj o doteraz potvrdených hostí.

Teraz uvidíme, čo potvrdili najväčšie spoločnosti na svete elektronickej zábavy BGS 2019, medzi atrakciami, testovacími hrami atď. – vrátane nintendo, čo všetkých prekvapilo, keď potvrdil svoju účasť na veľtrhu.

nintendo

Japonský obr je určite jedným z najväčších vrcholov sveta BGS 2019, Spoločnosť bola už roky mimo podujatia, ale aj z Brazílie, pretože v januári 2015 oznámila svoj odchod z krajiny bez toho, aby mala oficiálneho zástupcu v brazílskych krajinách.

postupne nintendo prejavuje záujem o brazílsky trh a prekvapivo oznámila, že v roku 2019 bude mať plochu 1000 m² BGS, V tomto obrovskom priestore, Veľké N bude poskytovať niektoré z najväčších hier na internete Nintendo Switch pre verejnosť.

Na začiatku najväčšej hernej udalosti v Latinskej Amerike sme oddelili najdôležitejšie udalosti najväčších spoločností, ktoré potvrdili svoju prítomnosť na BGS 2019. Neuveriteľný Super Smash Bros. Ultimate bude hrateľná na BGS 2019.

Úplný zoznam dostupných titulov je: Mario Kart 8 Deluxe, Nový Super Mario Bros. U Deluxe, Super Mario Maker 2, Super Mario Party, Super Smash Bros. konečný a Legenda Zeldy: Prebudenie odkazu,

Okrem toho prítomnosť demo verzie Luigiho zámok 3, slávnostné spustenie nintendo za mesiac október (naplánované na 31.) a jeden z najväčších v roku 2019.

Na začiatku najväčšej hernej udalosti v Latinskej Amerike sme oddelili najdôležitejšie udalosti najväčších spoločností, ktoré potvrdili svoju prítomnosť na BGS 2019. Čo takhle ísť na BGS a hrať Luigiho Mansion 3 pred spustením?

Okrem hier bude na veľtrhu hovoriť aj herec Charles Martinet, ktorý vyslovuje hlasy Maria a niekoľkých ďalších postáv z inštalatérskeho inštalatérskeho vesmíru.

PlayStation

Sony je ďalší japonský gigant, ktorý potvrdil svoju prítomnosť a vyhradil v ňom obrovský priestor BGS 2019, Spoločnosť nedávno upozornila na to, že udalosť uverejnila na internete YouTube v ktorej, medzi niekoľkými reklamami, ukázal nový príves dlho očakávaného Posledná z nás, časť II, a to aj s uvedením dátumu vydania hry (21. februára 2020).

Spoločnosť však nepotvrdila žiadne informácie o hrateľnej demo verzii hry. PlayStation 4, Pre hráčov, ktorí sa chcú pustiť do apokalyptického sveta Posledný z nás, Sony sprístupnil prvý titul bezplatne pre predplatiteľov PS Plus v mesiaci október, Potom bežte do maratónu a čakajte na druhú hru.

Návštevníci však majú k dispozícii rozsiahly zoznam hier, medzi ktoré patria: MarvelIron Man VR, MarvelAven Avengers, Predátor: Lovecké dôvody, Call of Duty: Modern Warfare, FIFA 20, Final Fantasy 7, Betónový džin, NIOH 2, Medievil, Dreams, Pripravení hrdinovia a Lovec príšer,

Stále však bude video o dlho očakávaných Death Stranding, od tvorcu Hideo Kojima, plus predaj titulov PlayStation Hits – značka Sony pre najväčšie vydania PS4 za veľmi prijateľné ceny.

Na začiatku najväčšej hernej udalosti v Latinskej Amerike sme oddelili najdôležitejšie udalosti najväčších spoločností, ktoré potvrdili svoju prítomnosť na BGS 2019. Death Stranding je jednou z najočakávanejších hier roku 2019.

Je dôležité zdôrazniť, že návštevník, ktorý chce hrať hru PlayStation 4 v BGS 2019 Ak si chcete naplánovať hru, musíte si stiahnuť aplikáciu pre smartfóny PlayStation Experience.

Marvel

Disney pripravuje niečo špeciálne pre fanúšikov Marvel, pretože tento rok sa domovom najobľúbenejších hrdinov za posledných desať rokov stáva 80 rokov. Účasť spoločnosti na BGS 2019 sa bude viac zameriavať na udalosti ako na videohry, je však potrebné si uvedomiť, že MarvelAven Avengers (naplánované na 15. mája 2020) sa bude hrať na internete Sony (a pravdepodobne aj v Microsoft).

Na začiatku najväčšej hernej udalosti v Latinskej Amerike sme oddelili najdôležitejšie udalosti najväčších spoločností, ktoré potvrdili svoju prítomnosť na BGS 2019. MarvelS Avengers je najväčší projekt Marvel pre videohry.

Každý deň podujatia (od 14:30 do 16:30) každý deň dve hodiny Marvel bude posudzovať výzvy týkajúce sa spolužitia, ako aj súťaž o otázky a odpovede o vesmíre producenta.

Cez víkend, hlas herci z vesmíru Marvel sa bude zúčastňovať na živých rozhovoroch, okrem interakcie s verejnosťou, akoby žili podľa svojich postáv.

Hry Warner Bros

Warner Bros. je ďalšou spoločnosťou, ktorá potvrdila svoju prítomnosť v roku 2007 BGS 2019 ale neuviedli podrobnosti, čo chcete na udalosti zobraziť. Avšak, Warner hru nedávno vydala Harry Potter Sprievodcovia zjednotiť (vyvinutý spoločnosťou Niantic, Pokémon GO), pre iOS a Android a Mortal Kombat 11 (vydané v apríli tohto roku). Obidve sú dôležité pre uvedenie na trh a pravdepodobne budú mať pre brazílsky trh niečo potvrdené.

Mortal Kombat 11 nemohol chýbať na Hry Warner Bros, Hra vyniká svojím krvavým a krásnym vzhľadom, ako aj obnoveným príbehovým režimom a návratom ikonických postáv z franšízy MK.

Ďalší názov, ktorý bude k dispozícii na testovanie na Hry Warner Bros to je Need for Speed: Heat, Očakáva sa, že nová hra prinesie prvky úspechu, vďaka ktorým sa franšíza stala klasickou, napr Need For Speed: Most Wanted a Need For Speed 2,

intel

intel ešte nie je producentom hier, ale do veľkej miery je zodpovedný za stroje, ktoré umožňujú hráčom vychutnať si svoje obľúbené hry najlepším možným spôsobom. Spoločnosť bude BGS 2019 z 9 dňa 13. októbra s novými strojmi vybavenými procesormi Intel Core 10. generácie v nových prenosných počítačoch od spoločnosti acer,

Okrem toho bude niekoľko osobností zo sveta hráčov a gekov intel pre jedného Zoznámte sa a pozdravte, ale zatiaľ nemáme žiadne potvrdené mená.

SAGA vzdáva hold histórii hier

SAGA bude na BGS 2019 prítomná so svojím celým kreatívnym tímom SAGA bude na BGS 2019 prítomná so svojím celým kreatívnym tímom

Na veľtrhu sa tiež zúčastní najväčšia sieť škôl hier, počítačovej grafiky, dizajnu a vizuálnych efektov v krajine BGS 2019 a predstaví „Hry SAGA dos“, projekt, v ktorom návštevníci môžu mať kompletný herný zážitok a dozvedieť sa niečo o vývoji hier a konzol.

Projekt bude fungovať takto: bude šesť sezón, každé s hrou, od klasiky po vydanie. Po hraní, v závislosti od ich výkonu, návštevník získa exkluzívne umenie z tej istej hry, ktorú vytvorili umelci a učitelia SAGA, ktorý bude k dispozícii na rozhovor o procese tvorby a kuriozitách vývoja. Návštevník si môže ešte stále odfotiť cosplayers z herných postáv.

O dostupných hrách nebudeme veľa hovoriť, ale očakávame, že s nimi bude veľa boja Street Fighter II na Super Nintendo a Mortal Kombat 11 na PlayStation 4, okrem klasík ako Doom Patrol a Super Smash Bros., Stojí za to navštíviť stánok a užiť si ho.

stuhy Facebook Hranie a Twitch

Samira Close je veľké meno Facebook Hranie, ktoré bude prítomné na BGS 2019 Samira Close je veľké meno Facebook Hranie, ktoré bude prítomné na BGS 2019

Je zrejmé, že najväčší streamovanie hry sa nedali vynechať. Facebook Gaming, ktorý debutoval v júni 2018, sa už nazhromaždil prúdy veľkého úspechu, ako je Samira Close, sa zúčastní veľtrhu a prinesie z neho niekoľko ďalších úspešných mien Oheň zadarmo, Fortnite, League of Legends a mnoho ďalších.

Twitch, najznámejšia platforma pre hráčov, bude prítomná a bude mať najväčšiu prúdy Brazílčania vo svojom stánku, ako napríklad Alanzoka a Cellbit.

BGS 2019 s veľkými partnerstvami

Okrem tých, ktoré sme už zdôraznili, sa na internete zúčastnia aj ďalšie veľké spoločnosti BGS 2019, ktorí však podrobne neuviedli, čo uvedú. Microsoft potvrdené pre udalosť a mali by ukázať niečo súvisiace s podujatím Gears 5, jeho posledné spustenie úspešnej franšízy Gears of War,

Epické hry tiež potvrdil, že na veľtrhu bude stáť. Spoločnosť vlastní bojový royale Fortnite, veľký úspech roku 2019, a návštevníci budú mať priestor na hranie hry na veľtrhu. Je potrebné pripomenúť, že spoločnosť nedávno otvorila internetový obchod pre počítače a každé dva týždne ponúka dve hry zadarmo.

Na začiatku najväčšej hernej udalosti v Latinskej Amerike sme oddelili najdôležitejšie udalosti najväčších spoločností, ktoré potvrdili svoju prítomnosť na BGS 2019. Najväčší herný fenomén v roku 2019 bude na BGS 2019.

V roku 2019 BGS sa stane medzi dňami 9. a 13. októbra, v Expo Centre Norte, v meste São Paulo. Akcia je otvorená pre verejnosť a vstupenky si teraz môžete kúpiť na oficiálnej webovej stránke Brasil Game Show,

Tešíme sa na BGS? Budeme prítomní na veľtrhu a prinesieme vám všetky novinky z prvej ruky.