Zist├ş sa ├║nik OnePlus 8 Mas├şvne v troch farb├ích, vr├ítane zelenej a ÔÇ×┼Żiarivej & # 039; & # 039; viacfarebn├Ż

Bola uverejnen├í ve─żk├í zbierka uniknut├Żch fotografi├ş z OnePlus 8 Online, s uveden├şm troch farieb pre nadch├ídzaj├║ci vlajkov├Ż telef├│n, s jednou prekvapuj├║cou variantou.

Tieto tri farby zah┼Ľ┼łaj├║ ako obvykle leskl├Ż ─Źierny model, ale tento rok sa zd├í, ┼że je spojen├Ż so zelen├Żm modelom a viacfarebnou mo┼żnos┼ąou.

Tento ┼ípeci├ílny typ ÔÇ×┼żiarivostiÔÇť vyzer├í in┼ípirovan├Ż z├ípadom slnka, postupne sa mie┼ía do ┼żltej a┼ż tmavofialovej a v strede prech├ídza odtie┼łmi oran┼żovej a ─Źervenej. Iste, rozdel├ş n├ízor, ak bude spusten├Ż, to je ist├ę.

Zelen├Ż model je celkom svetlozelen├Ż odtie┼ł a u┼ż sa predt├Żm objavil v ├║niku OnePlus 8 Pro. Vyzer├í tmav┼íie ako iPhone ÔÇ×zelen├ŻÔÇť.

Pokia─ż ide o samotn├ę zariadenie, telef├│n nevyzer├í inak ako ┼żiadne in├ę netesnosti, ktor├ę sme doteraz videli.

Displej pokr├Żva v├Ą─Ź┼íinu prednej ─Źasti telef├│nu a mal├Ż rosn├Ż slot OnePlus 7T bol nahraden├Ż malou kamerou rezanou v ─żavom hornom rohu.

Zd├í sa tie┼ż, ┼że OnePlus sa tento rok prepne z plochej obrazovky na zakriven├║ obrazovku pre svoj ┼ítandardn├Ż model, zachov├í si v┼íak mnoho funkci├ş a mo┼żnost├ş dizajnu zn├ímych pou┼ż├şvate─żom OnePlus.

To znamen├í vyp├şna─Ź nap├íjania a bud├şk na pravej strane a kol├şskov├Ż ovl├ída─Ź hlasitosti na ─żavej strane, ako aj jednotku na tabletov├ę fotoapar├íty v strede zadnej ─Źasti telef├│nu.

Konkr├ętne by sme sa pravdepodobne pozreli na trojit├Ż kamerov├Ż syst├ęm, aj ke─Ć sa predpokladalo, ┼że tretia kamera nie je ni─Ź in├ę ako sn├şma─Ź h─║bky s n├şzkym rozl├ş┼íen├şm, ako teleobjekt├şvov├Ż zoom.

By┼ą nov├Żm telef├│nom OnePlus prakticky zaru─Źuje, ┼że bude obsahova┼ą najnov┼í├ş procesor Snapdragon, ─Źo znamen├í, ┼że ─Źip Snapdragon 865, ktor├Ż m├í vstavan├Ż modem 5G a ur─Źite umo┼żn├ş zariadenie 5G.

Nevieme presn├Ż d├ítum uvedenia produktu na trh, ale bol navrhnut├Ż d├ítum 14. – 15. apr├şla.