Získate sériu OnePlus 8 Hodnotenie A + displeja od DisplayMate

Minul√Ĺ rok to dostal OnePlus 7 Pro je tieŇĺ v rebr√≠ńćku A + v minulom roku od DisplayMate.

OnePlus ned√°vno potvrdil, Ňĺe sa spust√≠ s√©ria OnePlus 8 14. apr√≠la. Pred uveden√≠m na trh spolońćnosŇ• DisplayMate ozn√°mila, Ňĺe s√©ria OnePlus 8 Z√≠skal najvyŇ°Ň°ie hodnotenie A + spolu s cenou za najlepŇ°√≠ displej Smartphone Award od DisplayMate.

‚ÄěVńŹaka najvyŇ°Ň°iemu displeju A + v DisplayMate, nov√Ĺ pokrońćil√Ĺ displej OnePlus otv√°ra svet optickej tekutosti a predstavuje nov√Ĺ priemyseln√Ĺ Ň°tandard pre priekopn√≠cku dokonalosŇ•,‚Äú hovor√≠ spolońćnosŇ•.

Shoot-Out m√° svoje hlbok√© zobrazenie v chytr√Ĺch telef√≥noch radu DisplayMate pre OnePlus 8 NajlepŇ°ie hodnoten√© ceny A + Display a DisplayMate pre najlepŇ°ie smartphony s viac ako 10 z√°znamami o v√Ĺkone displeja vr√°tane presnosti farieb, ktor√° je vizu√°lne nerozoznateńĺn√° od dokonalosti !!

РDisplayMate Tech (DisplayMate) 2 Apríl 2020

Podńĺa DisplayMate je obrazovka v s√©rii OnePlus 8 ‚ÄěIdentifikuje alebo porovn√°va viac ako 10 z√°znamov o v√Ĺkone displeja pre smartf√≥ny takmer vo vŇ°etk√Ĺch hlavn√Ĺch kateg√≥ri√°ch s cieńĺom z√≠skaŇ• najlepŇ°ie obrazovky na trhu vr√°tane presnosti farieb, kontrastu obrazu, jasu obrazovky a zrkadlenia obrazovky s hodnoten√≠m 4 Kateg√≥rie s√ļ vizu√°lne nerozoznateńĺn√© od dokonalosti. "

Minul√Ĺ rok to dostal OnePlus 7 Pro je tieŇĺ v rebr√≠ńćku A + v minulom roku od DisplayMate. OnePlus uŇĺ potvrdil, Ňĺe s√©ria telef√≥nov 8 Bude poh√°Ňąan√Ĺ ńćipovou sadou Snapdragon 865 s LPDDR5 RAM a UFS 3,0, CEO OnePlus Pete Lau odhalil, Ňĺe s√©ria OnePlus 8 smartphones Bude to st√°Ň• menej ako 1 000 USD.

OnePlus pr√≠de 8 Pro s QUD + Super AMOLED tekutinou 60,78 palca s obnovovacou frekvenciou obrazovky 120 Hz. Bude poh√°Ňąan√Ĺ procesorom Qualcomm Snapdragon 865 5G spolu s grafick√Ĺm procesorom Adreno 650. Na smartf√≥ne sa nańć√≠ta kapacita pam√§te RAM 8 Intern√Ĺ √ļloŇĺn√Ĺ priestor Gigabajt / 12 GB LPDDR5, 128 GB / 256 GB UFS 3,0 Ned√° sa rozŇ°√≠riŇ•. Bude maŇ• 4 510 mAh bat√©riu, ktor√° podporuje 30 W Warp Charge 30T r√Ĺchle nab√≠janie, ako aj 30 W bezdr√ītov√© nab√≠janie a 3 W sp√§tn√© nab√≠janie. Nebude obsahovaŇ• OnePlus 8 Pro na Ň°tvorp√°smov√Ĺch kamer√°ch vzadu s kombin√°ciou 48-megapixlov√©ho prim√°rneho objekt√≠vu, 48-megapixlov√©ho sekund√°rneho strelca a tretieho objekt√≠vu 8 Megapixel a Ň°tvrt√Ĺ objekt√≠v 5 Megapixel. Vpredu bude k dispoz√≠cii 16-megapixlov√° streleck√° selfie.

OnePlus bude obsahovaŇ• 8 Na obrazovke 6,5-Full HD + Super AMOLED s obnovovacou frekvenciou obrazovky 90 Hz. Smartphone bude poh√°Ňąan√Ĺ ńćipovou sadou Qualcomm Snapdragon 865 5G spolu s grafick√Ĺm procesorom Adreno 650. Bude maŇ• 4 300 mAh bat√©riu s podporou r√Ĺchleho nab√≠jania 30 W Wrap Charge 30T. Telef√≥n bude vybaven√Ĺ trojit√Ĺm nastaven√≠m fotoapar√°tu so zmesou 48-megapixlov√©ho prim√°rneho objekt√≠vu, 16-megapixlov√©ho sekund√°rneho strelca a tretieho senzora 2 Megapixel. Vpredu bude dod√°van√Ĺ so 16-megapixlov√Ĺm selfie delom. Bude podporovan√° aŇĺ 12 GB pam√§te LPDDR4X spolu s 256 GB √ļloŇĺn√©ho priestoru UFS 3,0,