Získate sériu OnePlus 8 Hodnotenie A + displeja od DisplayMate

Minul√Ĺ rok to dostal OnePlus 7 Pro je tieŇĺ na A + rebr√≠ńćku minul√Ĺ rok od DisplayMate.

OnePlus ned√°vno potvrdil, Ňĺe sa spust√≠ s√©ria OnePlus 8 14. apr√≠la. Pred uveden√≠m na trh spolońćnosŇ• DisplayMate ozn√°mila s√©riu OnePlus 8 Spolu s cenou Best Display Smartphone Award od spolońćnosti DisplayMate z√≠skala najvyŇ°Ň°ie hodnotenie A +.

‚ÄěVńŹaka najvyŇ°Ň°iemu displeju A + v DisplayMate, nov√Ĺ pokrońćil√Ĺ displej OnePlus otv√°ra svet optickej tekutosti a predstavuje nov√Ĺ priemyseln√Ĺ Ň°tandard pre Ň°pińćkov√ļ dokonalosŇ•,‚Äú hovor√≠ spolońćnosŇ•.

Shoot-Out m√° svoju hlbok√ļ obrazovku aj v DisplayMate smartphones v s√©rii OnePlus 8 NajlepŇ°ie hodnoten√© ceny A + Display a DisplayMate pre najlepŇ°ie smartphony s viac ako 10 zobrazovac√≠mi v√Ĺkonmi vr√°tane farebnej presnosti, ktor√ļ nemoŇĺno vizu√°lne oddeliŇ• od dokonalosti !!

РDisplayMate Tech (DisplayMate) 2 Apríl 2020

Podńĺa DisplayMate je obrazovka v s√©rii OnePlus 8 ‚ÄěIdentifikuje alebo sa zhoduje s viac ako 10 v√Ĺkonmi displeja pre smartphones takmer vo vŇ°etk√Ĺch hlavn√Ĺch kateg√≥ri√°ch, aby ste z√≠skali tie najlepŇ°ie obrazovky na trhu, vr√°tane presnosti farieb, kontrastu obrazu, jasu obrazovky a zrkadlenia obrazovky, s hodnoten√≠m 4 Kateg√≥rie, ktor√© s√ļ vizu√°lne nerozoznateńĺn√© od dokonalosti. “

Minul√Ĺ rok to dostal OnePlus 7 Pro je tieŇĺ na A + rebr√≠ńćku minul√Ĺ rok od DisplayMate. OnePlus uŇĺ potvrdil, Ňĺe s√©ria vol√° 8 Bude poh√°Ňąan√Ĺ ńćipovou sadou Snapdragon 865 s LPDDR5 RAM a UFS 3,0, CEO OnePlus Pete Lau odhalil, Ňĺe s√©ria OnePlus 8 smartphones Stoj√≠ to menej ako 1 000 dol√°rov.

OnePlus sa bl√≠Ňĺi 8 Pro s QUD + Super AMOLED tekut√Ĺm displejom 60,78 palca s obnovovacou frekvenciou obrazovky 120 Hz. Bude poh√°Ňąan√Ĺ procesorom Qualcomm Snapdragon 865 5G spolu s grafick√Ĺm procesorom Adreno 650. Smartf√≥n je nabit√Ĺ kapacitou RAM 8 GB / 12 GB LPDDR5, Internal Storage 128 GB / 256 GB UFS 3,0 Ned√° sa rozŇ°√≠riŇ•. Bude maŇ• jeden 4, 510 mAh bat√©ria, ktor√° podporuje 30 W Warp Charge 30T r√Ĺchle nab√≠janie, ako aj 30 W bezdr√ītov√© nab√≠janie a 3 W sp√§tn√© nab√≠janie. Nebude obsahovaŇ• OnePlus 8 Profesion√°lny fotoapar√°t na zadnej strane s kombin√°ciou 48-megapixlov√©ho prim√°rneho objekt√≠vu, 48-megapixlov√©ho sekund√°rneho strelca a tretieho objekt√≠vu 8 Megapixel a Ň°tvrt√Ĺ objekt√≠v 5 Megapixel. Vpredu bude k dispoz√≠cii 16-megapixlov√° streleck√° selfie.

OnePlus bude obsahovaŇ• 8 Na obrazovke 6,5-Full HD + Super AMOLED s obnovovacou frekvenciou obrazovky 90 Hz. Smartphone bude poh√°Ňąan√Ĺ ńćipovou sadou Qualcomm Snapdragon 865 5G spolu s grafick√Ĺm procesorom Adreno 650. Bude maŇ• 4 300 mAh bat√©ria s podporou r√Ĺchleho nab√≠jania 30 W Wrap Charge 30T. Telef√≥n je vybaven√Ĺ trojitou kamerou, ktor√° obsahuje kombin√°ciu 48-megapixlov√©ho prim√°rneho objekt√≠vu, 16-megapixlov√©ho sekund√°rneho strelca a tretieho senzora. 2 Megapixel. Vpredu je dod√°van√Ĺ s 16-megapixlov√Ĺm selfie delom. Podporuje sa aŇĺ s 12 GB LPDDR4X RAM spolu s 256 GB UFS √ļloŇĺisko 3,0,