Z├şskajte zadarmo AnyTrans do 30. apr├şla a za─Źnite vytv├íra┼ą z├ílohy

Z├ílohovan├ę ├║daje predstavuj├║ jeden z najd├┤le┼żitej┼í├şch prvkov na ochranu na┼íich ├║dajov. Aktualizovan├í z├íloha je synonymom pokoja, preto┼że nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi sme stratili ├║daje v d├┤sledku zlyhania v├şrusu alebo zariadenia, preto┼że ich m├┤┼żeme okam┼żite obnovi┼ą. Pokia─ż ide o na┼íe smartphones Je to obzvl├í┼í┼ą u┼żito─Źn├ę, preto┼że v nich m├íme obrovsk├ę mno┼żstvo osobn├Żch inform├íci├ş, ktor├ę by bola ┼íkoda strati┼ą. V tomto zmysle chceme hovori┼ą o aplik├ícii, ku ktorej sme sa u┼ż vyjadrili, ale ktor├í v s├║─Źasnosti prich├ídza s vynikaj├║cou ponukou.

Toto je AnyTrans, syst├ęm na vytv├íranie z├íloh pre iOS pr├íve teraz a do 30. apr├şla ho m├┤┼żete z├şska┼ą zadarmo z jeho ofici├ílnych webov├Żch str├ínok,

─îo je AnyTrans?

AnyTrans je sada zameran├í na z├ílohovanie, ktor├í funguje ako perfektn├í a dokonca vynikaj├║ca alternat├şva k iTunes. Jeho potenci├íl v├ím umo┼żn├ş vytvori┼ą ve─żmi ├║pln├ę z├ílohy, vr├ítane ├║dajov, ktor├ę ├║radn├ę rie┼íenie ┼ítandardne nezoh─żad┼łuje Apple, Okrem toho m├í ve─żmi zauj├şmav├ę n├ístroje, v─Ćaka ktor├Żm je ve─żmi kompletn├Żm a ide├ílnym softv├ęrom na ochranu na┼íich ├║dajov vytv├íran├şm z├íloh, ktor├ę je mo┼żn├ę obnovi┼ą z tej istej aplik├ície impozantnou r├Żchlos┼ąou.

Podobne sa AnyTrans prezentuje ako vynikaj├║ci d├ítov├Ż mana┼ż├ęr na zariadeniach iPhone, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje prid├íva┼ą alebo odstra┼łova┼ą s├║bory, pres├║va┼ą ich medzi adres├írmi, odosiela┼ą ├║daje do in├Żch po─Ź├şta─Źov a spravova┼ą multimedi├ílny obsah.

D├┤le┼żitos┼ą programu s t├Żmito v├Żhodami spo─Ź├şva v schopnosti udr┼żiava┼ą integritu na┼íich ├║dajov a ─żahko ich spravova┼ą, ─Źo n├ím u┼íetr├ş ve─ża ─Źasu, ke─Ć poskytneme ak├ęko─żvek inform├ície o inform├íci├ích, ktor├ę sprac├║vame na zariaden├ş.

Funkcie, ktor├ę pon├║ka AnyTrans

V├Żhody syst├ęmu AnyTrans z neho urobili aplik├íciu, ktor├í stoj├ş za to ma┼ą na na┼íich po─Ź├şta─Źoch. Okrem toho je potrebn├ę pam├Ąta┼ą na to, ┼że propag├ícia do 30. apr├şla v├ím umo┼ż┼łuje ma┼ą bezplatn├║ programov├║ licenciu, aby ste mali pr├şle┼żitos┼ą vysk├║┼ía┼ą ju, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą funkcie ako:

  • ├Üpln├ę z├ílohy.
  • Vym├íhanie kliknut├şm.
  • Pripojenie cez USB a WiFi k├íbel.
  • Spr├íva v┼íetk├Żch s├║borov v syst├ęme iOS.
  • Stiahnite si zvuk a video.
  • Tvorca zvonen├ş.
  • Nain┼ítalujte, aktualizujte alebo odin┼ítalujte aplik├ície pre iOS.
  • Znovu zostavte svoju kni┼żnicu iTunes jedn├Żm kliknut├şm.

Vytvorte úplnú zálohu pomocou AnyTrans

Ma┼ą z├ílo┼żn├║ k├│piu v┼íetk├Żch inform├íci├ş, ktor├ę sprac├║vame na na┼íom smartf├│ne, je sp├┤sob, ako zosta┼ą v pokoji pred v┼íetk├Żmi nebezpe─Źenstvami, ktor├ę ─Źakaj├║ na na┼íe ├║daje. V tomto oh─żade t├Żm, ┼że budeme ma┼ą z├ílohu na┼íich inform├íci├ş, budeme schopn├ş okam┼żite reagova┼ą na v┼íetky udalosti, ktor├ę sp├┤sobuj├║ jeho stratu, okam┼żite ich obnovi┼ą, aby sme dosiahli minim├ílne preru┼íenie na┼íej ─Źinnosti.

krok 1

Z├şskajte zadarmo AnyTrans do 30. apr├şla a za─Źnite vytv├íra┼ą z├ílohy 1

Ak chcete za─Źa┼ą vytvoren├şm z├ílohy syst├ęmu iOS zo syst├ęmu AnyTrans, pripojte zariadenie k po─Ź├şta─Źu a potom spustite aplik├íciu. Program sa okam┼żite pok├║si komunikova┼ą so zariaden├şm a ke─Ć bude ├║spe┼ín├Ż, okam┼żite sa objav├ş na obrazovke. Po dokon─Źen├ş tohto kroku kliknite na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Spr├ívca z├ílohovaniaÔÇť.

krok 2

Z├şskajte zadarmo AnyTrans do 30. apr├şla a za─Źnite vytv├íra┼ą z├ílohy 2

Akon├íhle ste v r├ímci tejto mo┼żnosti, kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×─ÄalejÔÇť a okam┼żite sa za─Źne proces kop├şrovania v┼íetk├Żch ├║dajov z v├í┼ího zariadenia iOS. Vzh─żadom na to, ┼że s├║ ├║plne z├ílohovan├ę v┼íetky ├║daje v po─Ź├şta─Źi, proces bude trva┼ą nieko─żko min├║t.

krok 3

Z├şskajte zadarmo AnyTrans do 30. apr├şla a za─Źnite vytv├íra┼ą z├ílohy 3

Po dokon─Źen├ş z├ílohovania sa na obrazovke spolu so z├ílohou zobraz├ş potvrdenie. ─Äalej sa zobraz├ş tla─Źidlo ÔÇ×Nav┼ít├şvi┼ąÔÇť, ktor├ę sa dostanete priamo do adres├íra, v ktorom je ulo┼żen├í z├íloha.

T├Żmto sp├┤sobom m├íte s├║bor so v┼íetk├Żmi ├║dajmi, ktor├ę s├║ na va┼íom pr├şstroji a pon├║ka mo┼żnos┼ą ich obnovenia kedyko─żvek pred odstr├ínen├şm z d├┤vodu ne├║myseln├Żch alebo ┼íkodliv├Żch programov a in├Żch pr├ş─Źin.

Pre─Źo si vybra┼ą AnyTrans?

Zn├íme d├┤le┼żitos┼ą z├íloh a ak├ę ─żahk├ę je ich vyrobi┼ą z AnyTrans, dostaneme odpove─Ć, pre─Źo ste si vybrali tento program. V prvom rade m├íte pr├şle┼żitos┼ą ich spravodlivo vytvori┼ą 3 ve─żmi jednoduch├ę kroky a obnovte ich jedin├Żm kliknut├şm. To znamen├í, ┼że nez├íle┼ż├ş na tom, ─Źi ste obe┼ąou ├║myseln├ęho alebo ne├║myseln├ęho vymazania va┼íich inform├íci├ş, m├┤┼żete ich do nieko─żk├Żch min├║t obnovi┼ą.

Okrem toho m├í AnyTrans ve─żmi zauj├şmav├ę n├ístroje, ako je s┼ąahovanie zvuku a videa z najpopul├írnej┼í├şch platforiem. Ak h─żad├íte spr├ívcu s├║borov, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş presun├║┼ą, odstr├íni┼ą alebo kop├şrova┼ą ktor├║ko─żvek polo┼żku, ktor├║ m├íte v po─Ź├şta─Źi, syst├ęm AnyTrans v├ím ju umo┼żn├ş dosiahnu┼ą v ─Źo najkrat┼íom ─Źase as najmen┼í├şm ├║sil├şm.

Celkovo vzat├ę, je to v├Żkonn├Ż bal├şk, ktor├Ż sa ve─żmi ─żahko pou┼ż├şva a m├í v├Żnimo─Źn├ę v├Żsledky pri ka┼żdej z va┼íich ├║loh. Nakoniec a najlep┼íie zo v┼íetk├Żch v tejto chv├şli je to, ┼że m├┤┼żete z├şska┼ą zadarmo, ak zad├íte tento odkaz do 30. apr├şla.