Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Z├şskajte ┼ítudentsk├║ z─żavu na internete Apple Vzdel├ívac├ş obchod

Z├şskajte ┼ítudentsk├║ z─żavu na internete Apple Vzdel├ívac├ş obchod 1

Ak ste si zak├║pili produkt od spolo─Źnosti AppleV internetovom obchode, o ktorom ste u┼ż mo┼żno po─Źuli AppleObchod so vzdel├ívan├şm. Apple m├í samostatn├Ż internetov├Ż obchod, ktor├Ż pon├║ka z─żavy ┼ítudentom a ka┼żd├ęmu, kto je spojen├Ż so vzdel├ívacou in┼ítit├║ciou. T├íto z─żava sa vz┼ąahuje na nov├Ż n├íkup po─Ź├şta─Źov Mac, Macbook alebo iPad. Ak ste ┼ítudent, predn├í┼íaj├║ci alebo u─Źite─ż, alebo pracujete pre vzdel├ívaciu in┼ítit├║ciu, zistite, ako m├┤┼żete z├şska┼ą Apple Z─żava na vzdelanie pri ─Ćal┼íom n├íkupe Apple Produkty.

Ste opr├ívnen├ş na Apple Z─żava na vzdelanie?

Apple Vzdel├ívac├ş obchod je k dispoz├şcii v Spojen├Żch ┼ít├ítoch a Spojenom kr├í─żovstve. Je dostupn├Ż najm├Ą online, ale m├┤┼że by┼ą tie┼ż k dispoz├şcii v obchode na konkr├ętnych pobo─Źk├ích. ┼átudenti s├║ najzrete─żnej┼íou skupinou, ktor├í m├í n├írok na z─żavu. V├Ą─Ź┼íina ┼ítudentov nepozn├í krit├ęri├í opr├ívnenosti na ┼ít├║dium Apple Z─żava na vzdelanie. V USA m├íte n├írok na z─żavu, ak ┼ítudujete v inej triede ako K-12. V Spojenom kr├í─żovstve s├║ ┼ítudenti sp├┤sobil├ş, ak s├║ prijat├ş alebo nav┼ítevuj├║ ak├║ko─żvek in┼ítit├║ciu terci├írneho vzdel├ívania.

Podobne, z─żava je k dispoz├şcii u─Źite─żom, predn├í┼íaj├║cim, rodi─Źom kvalifikovan├Żch ┼ítudentov a ka┼żd├ęmu, kto je pridru┼żen├Ż k vzdel├ívacej in┼ítit├║cii, pokia─ż dok├í┼żete svoje vzdelanie.

Ak nem├íte n├írok, pozrite sa na niektor├ę zo sp├┤sobov, ako m├┤┼żete z├şska┼ą z─żavu na vzdelanie.

Ako overi┼ą ┼ítudentsk├║ z─żavu

Ak m├íte n├írok na z─żavu, m├┤┼żete si k├║pi┼ą z─żavnen├ę produkty z internetu Apple U.S .Vzdel├ívanie obchodov alebo Apple U.K. Education Store, V pr├şpade Spojen├Żch ┼ít├ítov sa nebude pri pou┼ż├şvan├ş vzdel├ívacieho obchodu vy┼żadova┼ą prihl├ísenie ani ID ┼żiadneho druhu. Av┼íak, Apple m├┤┼że kedyko─żvek po┼żiada┼ą o nahliadnutie do d├┤kazov o tom, ┼że ste ┼ítudent, a ak ho neposkytnete, bude v├ím ├║─Źtovan├Ż ─Ćal┼í├ş poplatok.

Na druhej strane, ak si objedn├íte zo Spojen├ęho kr├í─żovstva, na overenie svojho vzdelania budete musie┼ą pou┼żi┼ą slu┼żbu UNiDAYS. Zadajte svoju e-mailov├║ adresu a heslo, svoje meno, in┼ítit├║ciu, predmet ┼ít├║dia, roky ┼ít├║dia a d─║┼żku kurzu.

Apple  Vzdel├ívac├ş obchod Mac

Je vhodn├ę sa prihl├ísi┼ą AppleWeb, ktor├Ż pou┼ż├şva va┼íu univerzitn├║ sie┼ą, ak m├íte a m├íte pr├şstup k nejakej ofici├ílnej identifik├ícii, ak Apple vy┼żaduje to. Najlep┼í├şm rie┼íen├şm je ma┼ą pri sebe svoje ┼ítudentsk├ę ID, ktor├ę ─żahko preuk├í┼że v├í┼í vzdel├ívac├ş status.

Ak nav┼ítevujete postsekund├írne vzdel├ívanie alebo ste boli prijat├ş do postsekund├írnej ┼íkoly, m├íte n├írok na z─żavu. Postsekund├írne vzdel├ívanie sa t├Żka vysoko┼íkolsk├ęho vzdel├ívania vo v├Ą─Ź┼íine kraj├şn.

Ko─żko z─żava ├íno Apple Ponuka vzdel├ívac├şch obchodov?

Apple nepon├║ka univerz├ílnu z─żavu na svoje v├Żrobky, ale men├ş cenu pre ka┼żd├Ż sortiment. V s├║─Źasnosti z─żava pre po─Ź├şta─Źe Mac a iPad sa pohybuje od 50 do 150 USD – pre in├ę nie s├║ ┼żiadne ┼ípeci├ílne z─żavy Apple Produkty.

Apple Hudobn├ę z─żavy pre ┼ítudentov

Apple tie┼ż pon├║ka ┼ítudentsk├ę z─żavy na jeho Apple Hudobn├ę slu┼żby. V┼íetci ┼ítudenti m├┤┼żu z├şska┼ą z─żavu 50% predplatn├ęho, ÔÇőÔÇőke─Ć m├┤┼żu preuk├íza┼ą, ┼że s├║ zap├şsan├ş na opr├ívnen├║ univerzitu alebo vysok├║ ┼íkolu.

Ak ste ┼ítudent a prihlasujete sa Apple Hudba v telef├│ne iPhone alebo iPad klepnite na miesto, kde sa hovor├ş ÔÇ×Ste univerzitn├Ż ┼ítudent?ÔÇť a budete presmerovan├ş na overovac├ş syst├ęm. Ak je va┼ía vysok├í ┼íkola alebo univerzita opr├ívnen├í, dostanete zn├ş┼żen├║ sadzbu predplatn├ęho.

Pomocou vy┼í┼íie pop├şsan├Żch met├│d m├┤┼żete z├şska┼ą z─żavy na vzdelanie pri n├íkupe r├┤znych Apple produkty a u┼íetrite t├Żm nejak├ę peniaze.

Je tento ─Źl├ínok u┼żito─Źn├Ż? ├üno nie