Získajte Spotify Premium zadarmo na 3 mesiacov s touto novou akciou

Spotify rozdáva 3 bezplatné mesiace pre nové účty

Spotify práve spustilo novú akciu pre tých používateľov, ktorí nikdy nevyskúšali jej službu Premium. A je to tým, že vzhľadom na pokles príjmov z reklamy v dôsledku súčasnej zdravotnej krízy, spoločnosť sa snaží prilákať nových zákazníkov 3 bezplatné mesiace služby Spotify Premium, platené predplatné platformy, ktoré zahŕňa všetky potrebné privilégiá na počúvanie hudby na Spotify bez obmedzení.

Ak by ste nevedeli, s predplatným Premium môžete odstráňte reklamy na Spotify, preskakujte skladby a dokonca si stiahnite hudbu, ktorú chcete na počúvanie bez internetu. Či už ste teraz bezplatným používateľom Spotfiy alebo ak ste túto službu nikdy nevyskúšali, nenechajte si ujsť príležitosť získať 3 Bezplatné mesiace najlepšieho predplatného Spotify, ako vysvetľujeme nižšie.

Takže môžete získať 3 bezplatné mesiace služby Spotify Premium

propagácia spotify 3 voľné mesiace

Ak chcete zadarmo získať Spotify Premium 3 mesiacov nebudete musieť robiť žiadne skryté triky ani nič, ide o oficiálnu propagáciu. Jednoducho prejdite na webovú stránku Spotify Premium a kliknite na Získajte 3 voľné mesiace. Ďalej sa budete musieť prihlásiť pomocou účtu Spotify, ktorý nikdy nebol Premium. Ak ho nemáte, vytvorte si ho z možnosti Zaregistrovať sa na Spotify.

Týmto spôsobom automaticky dostanete 3 bezplatné mesiace služby Spotify Premium. Ano, naozaj, Do svojho účtu musíte nevyhnutne pridať spôsob platby s cieľom získať tieto 3 mesiace zadarmo. Prečo je toto? No, raz 3 mesiace zadarmo, Spotify vám začne účtovať poplatky za nasledujúce mesiace pomocou daného spôsobu platby.

funkcie spotify premium

Treba si uvedomiť, že cena Spotify Premium je 10 eur mesačne, no ak v priebehu tzv 3 mesiacov, kedy sa vám služba nepáčila, môžete ju zrušiť, aby ste nemuseli platiť za nasledujúce mesiace. Na druhej strane majte na pamäti, že táto akcia je len platí do 30.6.2020. To znamená, ak sa zaregistrujete alebo sa pokúsite uplatniť 3 voľné mesiace po tomto dátume, nedostanete ich.

V každom prípade nezabudnite, že so službou Spotify Premium môžete počúvajte neobmedzene a bez reklám celý katalóg hudby a podcastov platformy. Okrem toho si môžete stiahnuť požadovaný obsah a preskočiť alebo skryť skladby, ktoré sa vám nepáčia, zo zoznamu. Neprestávajte teda skúšať túto prémiovú službu, pretože je koniec koncov zadarmo 3 mesiacov a nič tým nestratíte.